• Informacje na temat:

  paula w więzieniu

Artykuły na temat: paula w więzieniu
 • Powrót Paula

  Mieszkańcy Wisteria Lane są zaskoczeni odkryciem, że Paul Young wyszedł z więzienia i powraca z nową, tajemniczą żoną. Mieszkańcy miasteczka stają się...

 • Garry Glitter skazany na 16 lat więzienia

  Gwiazdor glam rocka Garry Glitter usłyszał wyrok 16 lat więzienia za przestępstwa seksualne, jakich dopuścił się na nieletnich dziewczynkach.

 • Paul powraca na Wisteria Lane!

  Źródła potwierdziły, że Mark Moses planuje wznowienie swojej roli jako Paul, wdowiec po Mary Alice. Aktor podobno już podpisał kontrakt na cały sezon. Po raz ostatni widzowie widzieli go w trzecim sezonie, gdy Mike (James Denton) złożył mu wizytę w więzieniu, gdy odsiadywał wyrok za zabójstwo sąsiadki Marthy Huber. Na początku tego roku, twórca "Gotowych na wszystko" Marc Cherry, zasugerował...

 • Aktor "Kapitana Phillipsa" trafił do więzienia za pobicie

  Mohammed Abdi, który wystąpił w roli somalijskiego pirata w hollywoodzkim filmie "Kapitan Phillips", został skazany na 2 i pół roku więzienia za atak na mężczyznę, do którego doszło w 2013 roku w Manchesterze.

 • Pierwsza sprawa Orlicza

  Paula Bielecka (Agnieszka Żulewska) jest dziennikarką śledczą zajmującą się powiązaniami pomiędzy polską i litewską mafią. Kiedy dotrze do świadka, który może pogrążyć kierującego największą grupą przestępczą w Wilnie, a od roku działającego także w Łodzi Bossa (Robert Czebotar), przekona do przyjazdu do Polski Dalię Romanius (Aleksandra Popławska) - litewską prokurator od lat ścigającą gangstera...

 • "Wada ukryta": Detektyw na haju

  19 czerwca na płytach Blu-ray i DVD pojawi się"Wada ukryta". Najnowszy film Paula Thomasa Andersona zrealizowany na podstawie powieści Thomasa Pynchona podbił serca amerykańskich krytyków oraz zdobył dwie nominacje do Nagrody Akademii i nominację do Złotego Globu.

 • Fałszywa tożsamość

  Paul Dolecki i jego przyjaciółka, Iga Smolarz chcą wyjechać do USA i tam wziąć ślub - tak szybko, jak tylko to będzie możliwe. Obydwoje cieszą się na wspólną...

 • Thomas Brodie-Sangster: Portret aktora w wieku młodzieńczym

  Thomas Brodie-Sangster dorastał na naszych oczach. Dziś, w wieku 24 lat, jest weteranem małego i dużego ekranu. Znamy go z uroczej komedii "To właśnie miłość", gdzie zagrał syna Liama Neesona; z biograficznego "Johna Lennona. Chłopaka znikąd", gdzie wcielił się w samego Paula McCartneya; wreszcie z "Gry o tron", w którym to serialu gra Jojena Reeda.

 • "Na dobre i na złe": Chce sprzedać własne dziecko!

  Hana - po tym, jak Paula zostawiła jej dziecko - poświęca niemowlęciu każdą wolną chwilę. Nie chce zgłosić porzucenia na policję i opiekuje się małą jak własną córką... A Piotr, widząc jej zachowanie, bardzo się niepokoi.

 • Rok 2014 w liczbach

  Rok 2014 powoli dobiega końca. Oprócz świetnych i koszmarnych płyt, zjawiskowych debiutów i zapadających w ucho utworów, kończące się 12 miesięcy to także sporo liczb, które warto sobie przypomnieć.

Zdjęcia na temat: paula w więzieniu
Wideo na temat: paula w więzieniu
 • Paul Young powraca do Fairview

  Zapomniany sąsiad wrócił z więzienia i wynajął dom po SUsan Delfino. ZObacz reakcję "desperatek".

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

Dyskusje na temat: paula w więzieniu