• Informacje na temat:

  paula wywiad

Artykuły na temat: paula wywiad
 • "Breaking Bad": Aaron Paul "zadzwoni do Saula"?

  Czy Aaron Paul pojawi się gościnnie w najnowszym sezonie serialu "Zadzwoń do Saula" ("Better Call Saul")? Jak wynika z najnowszego wywiadu, którego udzielił aktor, jest to całkiem możliwe.

 • Paul Di'Anno: Bestia nadejdzie później

  Koncertowe DVD "The Beast Arises" Paula Di'Anno, byłego wokalisty Iron Maiden, ukaże się z trzytygodniowym poślizgiem.

 • Paul McCartney miał dość luksusu. Zwolnił wszystkich, od szofera po służących!

  Mimo że Paul McCartney (74 l.) zgromadził niebywały majątek, zależy mu na utrzymaniu trzeźwego podejścia do pieniędzy. Tylko u nas możecie przeczytać fragment książki Paula Du Noyera "McCartney w rozmowach".

 • Jest pierwszy zwiastun "Inherent Vice" Paula Thomasa Andersona

  Wytwórnia Warner Bros zaprezentowała pierwszy zwiastun nowego filmu Paula Thomasa Andersona "Inherent Vice". W ekranizacji powieści "Wada ukryta" Thomasa Pynchona zobaczymy Joaquina Phoenixa, Josha Brolina i Reese Witherspoon.

 • "Kraina bezprawia": Jesse Pinkman i wschodnie sztuki walki - wywiad z Aramisem Knightem

  Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Aramisem Knightem, serialowym M.K. z "Krainy bezprawia". Aktor opowiada nam o drugim sezonie serialu, pracy na planie, treningu oraz wyjaśnia, w czym jego bohater przypomina Jessego z "Breaking Bad". Premierowy odcinek serialu zadebiutował 20 marca br. równolegle z amerykańską premierą (powtórka o 21:00) na kanele AMC. Kolejne odcinki możecie oglądać...

 • Koszulkowy protest Paula Schradera

  Reżyser Paul Schrader oraz aktorzy Nicolas Cage i Anton Yelchin namawiają do... nieoglądania ich najnowszego filmu "Dying Of The Light". W nietypowej akcji antypromocyjnej wspiera ich producent wykonawczy całego przedsięwzięcia - Nicolas Winding Refn ("Drive").

 • Paul McCartney zaatakowany

  ...wywiadów, że bez problemu znosi "ciężar sławy". "Sława może być trochę irytująca, ale ja mam swoje zasady. Wreszcie dorosłem i zdałem sobie sprawę z tego, że mam swoje prawa" - oznajmił muzyk. "Czasem sam...

 • Eric Shoves Them In His Pockets: "Alternatywa w mainstreamie" (wywiad)

  Eric Shoves Them In His Pockets nie chciał być zespołem rockowym, ale nim jest. Chciał grać muzykę smutną, a wyszła mu wesoła. Grupa w ubiegłym roku zadebiutowała albumem "Walk It Off", w tym promowała go m.in. na Open'erze, OFF Festivalu i... w "Dzień Dobry TVN". Z triem spotkał się i porozmawiał o różnych paradoksach Olek Mika.

 • "W rytmie serca": Julia Wieniawa-Narkiewicz chce być traktowana poważnie

  Julia Wieniawa-Narkiewicz, czyli Alex z "W rytmie serca" i Paula z "rodzinki.pl", wyznała w jednym ze swych ostatnich wywiadów, że bardzo chce, by ludzie traktowali ją poważnie... - Nie jestem tylko dziewczynką z telewizji! - mówi.

 • "Szybcy i wściekli 7": Wzruszający teledysk o odejściu Paula Walkera

  Siódma część serii "Szybcy i wściekli" w piątek, 10 kwietnia, trafi do polskich kin. Kilka dni wcześniej pojawił się w sieci teledysk, który powstał do ścieżki dźwiękowej do filmu i został nagrany w hołdzie zmarłemu w 2013 roku Paula Walkera.

Dyskusje na temat: paula wywiad
 • Re: 17 krótkich pytań do Paula Wesley'a.

  informacji na temat serialu. Czasami wejdę tylko tu, ale ostatnio żadnych rewelacji nie było. Jak już czytałaś ten wywiad to czemu sama go nie napisałaś inaczej i wstawiła. Chociaż sam nie wiem jak można napisać wywiad po swojemu. Przecież są sprecyzowane pytania i odpowiedzi. No chyba, że dziewczyna miała pozmieniać te pytania lub zmienić odpowiedź Paula :D Specjalnie poszukałem tego artykułu po