• Informacje na temat:

  pauley perrette plotki

Artykuły na temat: pauley perrette plotki
 • "Agenci NCIS": Cena sławy

  Dzień 12 listopada na zawsze pozostanie w pamięci Pauley Perrette. Idąc na spotkanie z architektem, tuż pod swoim domem aktorka została zaatakowana przez psychofana. - "Widziałem cię w tv. Zabiję(...) razem własnego wówczas męża Francisa "Coyote" Schiversa. W tamtym czasie, tuż po pojawieniu się byłych ofiar lokalnego DJ-a, Perrette przerwała milczenie i opowiedziała o piekle, w jakie zamienił ich...

Wideo na temat: pauley perrette plotki
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.