• Informacje na temat:

  paulina chapko w serialu galeria

Artykuły na temat: paulina chapko w serialu galeria
 • Tragedia w "Galerii"

  Nowy sezon serialu "Galeria" rozpocznie się prawdziwym trzęsieniem ziemi. W wybuchu na lotnisku zginie Laura Kossowska (Ewa Bukowska). Tadeusz Woydatt (Tomasz Dedek), właściciel galerii zostanie sparaliżowany.

 • Młode gwiazdy w "Galerii"

  ...). Zarekomenduje go Kasi (Paulina Chapko), która szuka fryzjera do swojego show roomu. Wkrótce okaże się, że Max zrobi w galerii furorę. Będą się do niego ustawiać tłumy klientek. Z kolei Joasia - Olga(...) można oglądać od poniedziałku do czwartku w TVP 1. Olga Kalicka - oprócz "Galerii" występuje obecnie w popularnym serialu "Rodzinka.pl". Ma także na swoim koncie role w serialach "Ojcu Mateuszu...

 • ​Henryk Gołębiewski w "Galerii"

  W serialu pojawi się sensacyjny wątek z udziałem Henryka Gołębiewskiego. Sprawdź szczegóły!

 • Nowe wątki miłosne w "Galerii"

  Pietrucha). Córka właściciela centrum handlowego zaproponuje mu pracę. Sebastian miałby ochotę  odrzucić posadę konserwatora, ale podczas krótkiego pobytu w galerii w oko wpada mu Kasia (Paulina Chapko), która również tam pracuje. Jednak Kasia po śmierci matki (Ewa Bukowska) nie będzie miała głowy do miłości. Wykorzysta to Weronika (Paulina Raczyło), jej najlepsza przyjaciółka. Zakocha się...

 • Zagra niezłego cwaniaka

  W listopadzie do ekipy serialu "Galeria" dołączy Łukasz Garlicki. Zagra kuzyna Sebastiana (Jakub Wróblewski) czyli Waldka spod Wałbrzycha, który niespodziewanie zwala mu się na głowę.

 • Wojciech Medyński w serialu "Galeria"

  Wojciech Medyński dołącza do obsady trzeciego sezonu popularnego serialu "Galeria" emitowanego w TVP1. Aktor zagra razem z Julią Pietruchą, Rafałem Ciszewskim, Markiem Kalitą, Beatą Kawką i Dariuszem Jakubowskim. Najnowsze odcinki z udziałem Wojciecha Medyńskiego zostaną wyemitowane już w styczniu.

 • Ewa Bukowska: Matka, żona i kochanka

  Dlaczego Laura szuka szczęścia u boku bogatego kochanka? Przecież ma wspaniałą rodzinę! Jej postępowanie budzi oburzenie widzów, ale nie odtwórczyni tej roli. - Ona czuje się samotna i niespełniona - Ewa Bukowska broni swojej bohaterki w serialu "Galeria".