• Informacje na temat:

  paulina dziennikarka

Artykuły na temat: paulina dziennikarka
Zdjęcia na temat: paulina dziennikarka
Wideo na temat: paulina dziennikarka
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska broni swojego męża!

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska (42 l.) wyznała, że bardzo lubi opowiadać o swoim mężu - Macieju Kurzajewskim (42 l.). Dziennikarka jest z niego dumna. "To jest cudownie tworzyć dom dla kogoś, kto odnosi taki sukces. Mój mąż odniósł sukces jako ojciec, jako mąż, a później jako dziennikarz sportowy" - wyznała. Paulina Smaszcz-Kurzajewska przyznała również, że ona i Maciej nie zaszliby tak daleko bez

 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska o akcji #metoo: Zaznałam mobbingu, przemocy i molestowania

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska wypowiedziała się na temat akcji #metoo. Dziennikarka zdobyła się na szczere wyznanie. - Zaznałam mobbingu, przemocy i molestowania - zdradziła. Jak sobie z tym poradziła? - Jestem bardzo silną osobowością, umiem się obronić i umiem też przywalić - stwierdziła. (x-news/przeAmbitni.pl)

 • Oszukane

  Film, który pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi w sobie znaleźć człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć...

Dyskusje na temat: paulina dziennikarka
 • Re: Duże zmiany w ramówkach TVNu, Polsatu i TVP!

  Dziennikarka TVN Paulina Młynarska miała zdaje się aż podstawówkę ukończoną

 • Re: Wielka kariera bez matury? To możliwe!

  Prosze mi wskazac kogos, kto jest aktorka, dziennikarka, prezenterka a nie ma szkoly, nie ma wlasciwego nazwiska, nie ma kontakter i znajomosci. Nie widze, nie slysze. Ten lans Mlynarskiej bez szkoly jest z lekka niepokojacy. Tylko czekac, jak pojawi sie chirurg bez szkoly, architekt po podstawowce, dentysta po tygodniowym przeszkoleniu. I Mlynarska Paulina jako prezydent.