• Informacje na temat:

  paulina holtz i michał nowakowski

Artykuły na temat: paulina holtz i michał nowakowski
 • Holtz nie chce wychodzić za mąż

  Aktorka Paulina Holtz (36 l.) od lat żyje w nieformalnych związku z operatorem filmowym Michałem Nowakowskim. I chociaż para ma dwie córki - pięcioletnią Tosię i młodszą o półtora roku Marcysię - na ślub filmowca z gwiazdą serialu "Klan" raczej się nie zanosi. Jak dowiedziało się "Twoje Imperium", obojgu na tej ceremonii po prostu nie zależy. Zarówno Paulina, jak i Michał nie uważają, aby...

 • Aktorka "Klanu" urodziła córeczkę

  Paulina Holtz (31 l.) znana z serial u "Klan" urodziła córeczkę. Dziewczyna jest zdrowa. Jest to drugie dziecko aktorki.

 • Paulina Holtz ponownie mamą

  Paulina Holtz (31 l.) z "Klanu" nie może się już doczekać narodzin swojego drugiego dziecka.

 • Paulina Holtz urodziła córeczkę

  Paulina Holtz (29 l.), grająca Agnieszkę Lubicz w serial u "Klan", urodziła dziewczynkę. Przyszła ona na świat w jednym z warszawskich szpitali.

Zdjęcia na temat: paulina holtz i michał nowakowski
Wideo na temat: paulina holtz i michał nowakowski
 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Oszukane

  Film, który pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi w sobie znaleźć człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć...