• Informacje na temat:

  paulina i kuba

Artykuły na temat: paulina i kuba
 • Paulina Krupińska u Wojewódzkiego. Opowiedziała o związku z Sebastianem Karpielem-Bułecką

  Paulina Krupińska (30 l.) w programie Kuby Wojewódzkiego opowiedziała m.in. o swoim związku z Sebastianem Karpielem-Bułecką (41 l.). Okazuje się, że ona i muzyk są świetnie dobrani. Odpowiedziała również na pytanie o ślub!

 • Kuba Płucisz i goście: "Mój dom" na nowo

  Do sieci trafiła nowa wersja przeboju grupy Ira - "Mój dom". Za całością stoi kompozytor tego utworu - Kuba Płucisz, założyciel Iry i jej gitarzysta (do 1996 roku).

 • Kuba Wojewódzki (51 l.) z lubością obserwuje i wytyka potknięcia innym gwiazdom. Ostatnio na łamach "Polityki" mocno skrytykował Paulinę Smaszcz-Kurzajewską. Za co? Bo od jakiegoś czasu usilnie(...) z prośbą o komentarz! Długo nie trzeba było jej namawiać... "Moja droga zawodowa jest bardzo konkretna i chyba pan Kuba tym razem się nie przygotował, pisząc artykuł. Życie nie kończy się na telewizji...

 • Kuba Płucisz i goście: Jurek Owsiak w nietypowej roli (teledysk "Mój dom")

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Mój dom" zrealizowany pod szyldem Kuba Płucisz i goście. To nowa wersja przeboju grupy Ira, który skomponował właśnie Kuba Płucisz.

 • "rodzinka.pl": Paula zerwie z Kubą z powodu... Agaty?

  ...wypieków na twarzy i tańczy tak, jak ona mu zagra. - Chcesz być z nią, to sobie z nią bądź! Mam to gdzieś! - wykrzyczy Kubie prosto w twarz. Kuba zorientuje się, że jego dziewczyna jest bliska zerwania(...)... Ona jest jak moja siostra, my się znamy od dziecka - zacznie usprawiedliwiać się Kuba, chcąc rozładować napięcie i zakończyć kłótnię. Paula spojrzy mu w oczy i nazwie go pajacem. - Na widok...

 • The Dumplings i "Betonowy las" (zobacz teledysk)

  Duet The Dumplings wypuścił teledysk do drugiego singla - "Betonowy las" - ze swojej debiutanckiej płyty. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 • Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski: Poważne zarzuty pod adresem partnerki aktora

  ...- przekonywała w telewizji Paulina. Ukochany przedstawił ją już dzieciom: Jackowi (15 l.) i Magdzie (12 l.), które zaakceptowały nową miłość taty. Mówi się jednak, że sytuacja w rodzinie aktora jest...

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Miłosne zwroty akcji

  Paulinie namiesza w głowie nieoczekiwany pocałunek, Kuba wyzna komuś miłość, Jawor i Kinga Wilk dadzą się ponieść nastrojowi wieczoru, a w biurze Bolka pojawi się piękna lecz nieprzystępna kobieta.

 • "You Can Dance": Kto zatańczy w ćwierćfinale?

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center?

Zdjęcia na temat: paulina i kuba
Wideo na temat: paulina i kuba
 • "Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny": Q&A!

  Serialowi Paulina Wach (Kamila Ścibiorek) oraz Kuba Walczak (Michał Mrozek) odpowiadają na najtrudniejsze pytania od fanów!

 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

 • Oszukane

  Film, który pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi w sobie znaleźć człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć...

Dyskusje na temat: paulina i kuba