• Informacje na temat:

  paulina krupinska i jej chlopak

Artykuły na temat: paulina krupinska i jej chlopak
 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka nie od razu się pokochali! Mało kto o tym wiedział!

  Paulina Krupińska (32 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (43 l.) poznali się na imprezie. Ona miała chłopaka i nie od razu zaiskrzyło. Tygodnik dopiero teraz wyjawia szczegóły ich związku, o którym ostatnio było dość głośno. Podejrzliwi sądzili, że małżonkowie przechodzą kryzys, a jaka jest prawda?

 • Paulina Krupińska: Mam dobre geny

  Aktualna Miss Polonia 6 grudnia będzie musiała pożegnać się z tytułem i koroną. Jednak Paulina Krupińska nie leje z tego powodu łez, gdyż ma już przygotowany swój zawodowy plan działania.

 • Paulina Krupińska (29 l.) cieszy się urokami macierzyństwa i celebruje każdą wolną chwilę spędzoną ze swoimi pociechami. Ostatnio pochwaliła się też nowym zdjęciem ze swoim synkiem!

 • Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska szczęśliwi! Mogą liczyć na pomoc mamy wokalisty

  Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.) i Paulina Krupińska (28 l.) właśnie ochrzcili córeczkę i szykują się do uroczystego ślubu. Ale to nie jedyna istotna zmiana w ich życiu.

 • Odkrywamy tajemnicę imienia synka Karpiela-Bułecki i Krupińskiej!

  Niedawno Sebastian Karpiel-Bułecka (41 l.) oraz wybranka jego serca Paulina Krupińska (29 l.) zostali po raz drugi rodzicami.  Niedługo po porodzie pani Paulina zamieściła na swoim instagramowym(...) siostrę i pomóc jej przejść przez te trudne chwile.  Oczywiście piosenkarz obecny był też na pogrzebie siostrzeńca. Wiedząc o tym, jak ważne są relacje rodzinne dla Sebastiana Karpiela-Bułecki, nie...

 • Miss Polonia chwali brata Bachledy-Curuś

  Paulina Krupińska (25 l.), tegoroczna Miss Polonia, nie ukrywa, że jest zafascynowana Tadeuszem Bachledą-Curuś.

 • Nowa Miss Polonia spotyka się z bratem Bachledy-Curuś!

  Paulina Krupińska to tegoroczna zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2012. Ta piękna 25-latka może śmiało mówić o sobie "szczęściara" i to nie tylko z powodu wczorajszego zwycięstwa.

 • Ania Karwan była typowana na zwyciężczynię ostatniej edycji "The Voice of Poland". Kobieta funkcjonuje już w show-biznesie od lat, ale wciąż nie udało jej się wypłynąć na szersze wody. Wydaje się jednak, że udział w show TVP niebawem tę sytuację może całkowicie odmienić. Na jej pierwszy koncert po zakończeniu "The Voice of Poland" bilety niemal natychmiast się wyprzedały. Karwan kończy...

 • Czyżbyśmy mieli deja vu? W końcu zeszłoroczne zestawienie także zaczynaliśmy od Agnieszki Szulim. Wtedy to prasa bulwarowa namiętnie rozpisywała się o jej romansie z Maćkiem Żakowskim, synem znanego dziennikarza. Wygląda na to, że celebrytka TVN nie jest zbyt stała w uczuciach. Ten rok kończy bowiem u boku już innego mężczyzny. Jej serce tym razem skradł syn miliarderów, Piotr Woźniak-Starak...

 • Alicja Bachleda-Curuś ma romans ze znanym dziennikarzem!?

  ...zająć Paulina Krupińska, była dziewczyna brata Alicji! Aktorka bardzo strzeże swojego życia prywatnego i nie lubi się zbytnio na te tematy rozgadywać. Ale od czego są znajomi i osoby z branży... Jak(...) kreuje się na wyluzowanego hipstera! Do spotkania pary doszło podobno dzięki Agnieszce Szulim, która przyjaźni się z Kędzierskim. Jej ukochany milioner, Piotr Woźniak-Starak to z kolei dawny chłopak...

Wideo na temat: paulina krupinska i jej chlopak
 • Paulina Krupińska: Czekam, aż mężczyzna wykona pierwszy gest

  Paulina Krupińska przyznaje, że nigdy nie zdarzyło jej się jako pierwszej poderwać chłopaka, jeśli jednak ten jej się podobał, to patrzyła na niego wymownie lub odwzajemniała spojrzenie. Modelka(...) na osobę napotkaną na ulicy. Nie wykorzystywałam tej umiejętności w sposób perfidny. To było raczej na takiej zasadzie, żeby kogoś zaintrygować, zainteresować – mówi Paulina Krupińska.