• Informacje na temat:

  paulina krupińska nową miss polonia

Artykuły na temat: paulina krupińska nową miss polonia
 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zmagają się z kryzysem w związku?

  Związek byłej Miss Polonia, Pauliny Krupińskiej-Karpiel (32 l.), i przystojnego muzyka, Sebastiana Karpiela-Bułecki (43 l.), wzbudzał podziw, a oni uchodzili za wzór zgodnej i szczęśliwej rodziny. Czyżby pojawiła się pierwsza rysa?

 • Paulina Krupińska: Mam dobre geny

  Aktualna Miss Polonia 6 grudnia będzie musiała pożegnać się z tytułem i koroną. Jednak Paulina Krupińska nie leje z tego powodu łez, gdyż ma już przygotowany swój zawodowy plan działania.

 • Paulina Krupińska w zaskakujących słowach o mężu! Nie będzie zachwycony!

  Paulina Krupińska (32 l.) jest szczęśliwą mamą i żoną lidera zespołu Zakopower - Sebastiana Karpiela Bułecki (43 l.). Kobieta chętnie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami w sieci. Ostatnio pod postem modelki na Instagramie pojawił się komentarz komplementujący męża Krupińskiej. Odpowiedź gwiazdy budzi jednak niepokój...

 • Paulina Krupińska: Mam duży dystans do show-biznesu

  - Nie będę przekonywała wszystkich, że tytuł Miss Polonia nie pomógł mi w życiu - przyznaje z Paulina Krupińska. Wiosną Krupińska zadebiutuje w roli nowej prowadzącej w programie "Klinika urody" emitowanym na antenie TVN Style.

 • Paulina Krupińska: Macierzyństwo nie podcina mi skrzydeł

  Kilka miesięcy temu była Miss Polonia Paulina Krupińska (28 l.) została mamą. Jest zachwycona nową rolą, tym bardziej że mała Antosia nie sprawia żadnych problemów, więc ona spokojnie się wysypia. "Na żywo" zdradziła, co narodziny dziecka zmieniły w jej życiu, a także, czy w opiece nad córeczką może liczyć na pomoc swojego partnera, wokalisty i lidera zespołu Zakopower Sebastiana Karpiela-Bułecki...

 • Krupińska i Kuźniar nowymi gwiazdami TVN Style

  "Słodka rywalizacja" pod okiem Agnieszki Pilaszewskiej, Paulina Krupińska zaprosi widzów do "Kliniki urody" oraz Jarosław Kuźniar, który zboczy z turystycznych szlaków Rio - to niektóre z nowości TVN Style. Oprócz popularnych programów stacja proponuje ciekawe dokumenty.

 • Paulina Krupińska-Karpiel pokazała gorące zdjęcia! Fani oniemieli!

  Paulina Krupińska-Karpiel (32 l.) pochwaliła się fotografiami z nowej sesji zdjęciowej. Dla modelki i Miss Polonia 2012 czas się zatrzymał i w dalszym ciągu zachwyca swoją nienaganną figurą! Zobacz gorące zdjęcia Krupińskiej!

 • Paulina Krupińska już tak nie wygląda! Ale zmiana!

  Polska modelka i prezenterka telewizyjna Paulina Krupińska pochwaliła się na Instagramie swoją nową fryzurą. Mówi się, że ładnemu we wszystkim ładnie. A jak Wam się podoba?

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są parą!

  Na polskich salonach kolejne miłosne przetasowanie… „Party” donosi, że Paulina Krupińska (27 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (38 l.) zostali parą!

 • Paulina Krupińska zmieniła fryzurę!

  Paulina Krupińska (28 l.) zaprezentowała się fanom w nowej odsłonie. Zachwytom nie ma końca!