• Informacje na temat:

  paulina lewandowski

Artykuły na temat: paulina lewandowski
 • "Klan": Gabriela w szoku! Dowie się, że Paulina zamieszkała z Jackiem...

  Gabriela (Laura Łącz) dowie się, że opiekunka jej ukochanej wnuczki - Paulina (Natalia Rewieńska) - wprowadziła się do Jacka (Tomasz Bednarek). - Czułam, że ta cwaniara będzie próbowała go usidlić... Od początku miałam wrażenie, że ona coś knuje! - powie później Monice (Izabela Trojanowska).

 • Paulina Lenda wydaje płytę!

  Wiosną 2010 roku ukaże się debiutancka płyta Pauliny Lendy, finalistki pierwszej edycji programu "Mam talent" - dowiedział się portal INTERIA.PL.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka pomoże Lewandowskim! Kulisy ich znajomości wyszły na jaw!

  Zakopanego. A jej przewodniczką po górach była Paulina. Trenerka, podczas spaceru nad Morskie Oko, wyznała w mediach społecznościowych: "Przeprowadzam się tutaj!". Anna jest znana z tego, że jak coś sobie(...) przyjaciółce odpowiednią działkę. Z wykształcenia jest architektem i to on ma zaprojektować przyszły dom Lewandowskich. Sebastian i Robert Lewandowski znają się od dawna, ale zaprzyjaźnili dopiero dwa...

 • Rubik stawia na "Mam talent"

  Na solowej płycie Piotra Rubika usłyszymy kolejną - po Paulinie Lendzie - finalistkę popularnego programu telewizyjnego "Mam talent".

 • Paulina Krupińska już tak nie wygląda! Ale zmiana!

  Polska modelka i prezenterka telewizyjna Paulina Krupińska pochwaliła się na Instagramie swoją nową fryzurą. Mówi się, że ładnemu we wszystkim ładnie. A jak Wam się podoba?

 • "Czarna" 15-latka zachwyciła

  - Żałuję, że nie urodziłam się czarna - powiedziała 15-letnia Paulina Lenda przed swoim występem w programie "Mam talent". Po czym urzekła wszystkich niesamowicie niskim, soulowym, intrygującym głosem.

 • Paulina Krupińska-Karpiel pokazała gorące zdjęcia! Fani oniemieli!

  Paulina Krupińska-Karpiel (32 l.) pochwaliła się fotografiami z nowej sesji zdjęciowej. Dla modelki i Miss Polonia 2012 czas się zatrzymał i w dalszym ciągu zachwyca swoją nienaganną figurą! Zobacz gorące zdjęcia Krupińskiej!

 • Eurowizja: Mała zmiana u Mrozińskiego

  W składzie zespołu towarzyszącego Marcinowi Mrozińskiemu w Konkursie Eurowizji zaszła jedna zmiana.

 • Paulina Sykut-Jeżyna w drugiej ciąży?! Jest komentarz gwiazdy!

  Paulina Sykut-Jeżyna (37 l.) jest szczęśliwą mamą niespełna 2-letniej córki Róży i żoną biznesmena Piotra. Ostatnio w mediach pojawiły się pogłoski, że prezenterka jest w drugiej ciąży, a ona postanowiła teraz zabrać głos w tej sprawie.

 • Eurowizja: Polak zbiera pochlebne recenzje

  Marcin Mroziński, polski reprezentant na konkursie Eurowizji miał już dwie próby przed występem w Oslo. Jak donosi członek stowarzyszenia polskich fanów Eurowizji, Polak zachwycił obserwatorów.

Wideo na temat: paulina lewandowski
 • Paulina Sykut-Jeżyna o porównaniach do Ani Lewandowskiej: Nie konkurujemy!

  Paulina Sykut-Jeżyna (36 l.) i Anna Lewandowska (29 l.) niedawno założyły identyczne sukienki. Pogodynka postanowiła więc od razu skomentować całe zamieszanie, zapewniając, że nie ma tego Ance za złe! "Lubię Anię Lewandowską i wyglądała pięknie w tej sukni. Nie konkurujemy ze sobą, bardzo się lubimy i szanujemy" - wyznała. (Przeambitni.pl/x-news)

 • Kret

  Zaliczony przez selekcjonerów Festiwalu Polskich Filmów w Gdyni do ścisłego grona "ekstraklasy polskiego kina" obraz Rafaela Lewandowskiego "Kret" to rarytas krajowej kinematografii - thriller atrakcyjnie opowiadający o współczesnych bohaterach zmagających się z mrocznymi tajemnicami swoich najbliższych. Pełna niespodziewanych zwrotów akcji historia Pawła (Borys Szyc), którego rodzinne szczęście z dnia na dzień zatruwa artykuł szkalujący dobre imię jego ojca i wspólnika w interesach (Marian...

 • "Przyjaciółki": Zwiastun finałowego odcinka 7. sezonu!

  Edyta (Paulina Chapko) dzwoni do Michała, żeby umówić się z nim na spotkanie. Michał, pod pretekstem odebrania od Stacha (Kacper Anuszewski) materiałów szkoleniowych, urywa się na spotkanie z Edytą. W tym samym czasie do mieszkania Patrycji przychodzi Stachu… Paweł (Bartek Kasprzykowski) na ulicy spotyka Gośkę (Karolina Staniec) i ona zaprasza go na kolację do swojego mieszkania. Paweł nie

 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.