• Informacje na temat:

  paulina młynarska córka alicja

Artykuły na temat: paulina młynarska córka alicja
 • Paulina Młynarska w końcu odnalazła szczęście

  W swoim życiu Paulina Młynarska (48 l.) zajmowała się ratowaniem innych, aż w końcu zrozumiała, że powinna zacząć od siebie. Minęło wiele lat, zanim podjęła taką decyzję.

 • Nowe twarze w Dwójce

  Wkrótce w Dwójce rozpoczną pracę dwie znane prezenterki i dziennikarki - Odeta Moro-Figurska i Paulina Młynarska-Moritz. Poprowadzą poranny program poradnikowy "Pytanie na śniadanie" (emitowany od poniedziałku do soboty).

 • Agata Młynarska: Tato, bądź z nami jeszcze długo!

  ...w Warszawie niż w górach. Ale to nie wszystko! Wspaniale pomagają wnuki pana Wojciecha, Stanisław i Tadeusz, oraz Alicja, córka Pauliny. Wszyscy wymieniają się z mamami opieką nad dziadkiem. Ba! Paulina Młynarska i jej córka Ala rozpisały sobie nawet plan dyżurów, która kiedy będzie u taty i dziadka. "Właściwie codziennie ktoś z bliskich jest u pana Wojciecha" - informują pracownicy szpitala...

 • Opłatek w rodzinnym gronie

  Do wigilii zasiądą aż cztery pokolenia klanu Młynarskich. Bo przybyła wnuczka Agaty.

 • Paulina Młynarska wróciła do koszmaru sprzed 30 lat!

  Michaela Moritza, ale przetrwało ono tylko trzy lata. Bolało ją, że cierpi na tym nie tylko ona, ale i jej córka. "Uważałam się za najgorszą z matek. Jak mogłam po raz kolejny narazić moje dziecko(...) i przygotować się na popełnianie nowych. Od tej pory co pewien czas wracała na terapię i nareszcie czuje się szczęśliwa. "Najjaśniejszym słońcem w moim życiu jest moja córka Ala. Zostałam matką przedwcześnie...

 • Damy w mundurze w TVN Style

  Najnowszy odcinek poświecony jest kobietom żołnierkom oraz historii zamachu na generała Władysława Sikorskiego.

 • Kłopotliwy testament Wojciecha Młynarskiego

  Dwa miesiące po śmierci Wojciecha Młynarskiego trójka jego dzieci wciąż nie może przyzwyczaić się, że nie ma go z nimi. - Mnie najbardziej brakuje jego rad. Rozmów z nim - mówi Agata Młynarska(...) muszę sprawdzać telefonu - dodaje Paulina. - Najbardziej brakuje mi możliwości zrobienia z tatą czegoś na poziomie profesjonalnym - twierdzi najmłodszy z rodzeństwa, Jan Młynarski, w rozmowie...

 • Paulina Młynarska w końcu zebrała się na odwagę i zrobiła to. Agata zaskoczona!

  Paulina Młynarska na Facebooku poinformowała o sprzedaży rodzinnego domu w Kościelisku - słynnej Puciówki: "Ten dom to legenda. Bywali tu i pili wódeczkę wspaniali artyści. Tata napisał tu(...) wywołał poruszenie wśród znajomych "pisarki". Decyzją siostry zaskoczona jest także Agata Młynarska. "Dowiedziałam się o sprzedaży domu od syna" - zdradza dziennikarka w rozmowie z "Na Żywo". "Skoro...

 • Paulina Młynarska

  ...stacją TVN Style, w którym prowadzi program „Miasto kobiet”. Paulina jest córką Wojciecha Młynarskiego – znanego artysty kabaretowego, poety, satyryka i kompozytora. Jej siostrą jest prezenterka telewizyjna Agata Młynarska. Była trzykrotnie zamężna. Ma córkę Alicję. W dniu 26 maja 2007 poślubiła prezentera Radia PiN, Amerykanina Michaela Moritza, z którym po trzech latach się rozwiodła.

 • Młynarska napisała książkę z córką!

  Paulina Młynarska wydała właśnie kolejną już w tym roku książkę. Czyżby pozazdrościła Ilonie Felicjańskiej?

Wideo na temat: paulina młynarska córka alicja
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.