• Informacje na temat:

  paulina młynarska miasto kobiet

Artykuły na temat: paulina młynarska miasto kobiet
 • Paulina Młynarska

  ...stacją TVN Style, w którym prowadzi program „Miasto kobiet”. Paulina jest córką Wojciecha Młynarskiego – znanego artysty kabaretowego, poety, satyryka i kompozytora. Jej siostrą jest prezenterka telewizyjna Agata Młynarska. Była trzykrotnie zamężna. Ma córkę Alicję. W dniu 26 maja 2007 poślubiła prezentera Radia PiN, Amerykanina Michaela Moritza, z którym po trzech latach się rozwiodła.

 • Paulina Młynarska zastąpi Magdę Mołek

  Paulina Młynarska zastąpi Magdę Mołek na stanowisku prowadzącej program TVN Style "Miasto kobiet". Mołek wraca do swego autorskiego magazynu "W roli głównej".

 • Dorota Wellman i Paulina Młynarska odchodzą z "Miasta Kobiet"!

  Paulina Młynarska (45 l.) poinformowała, że nie będzie dłużej prowadzić programu z Dorotą Wellman (54 l.)! Co się stało?

 • Młynarska znika z TVN Style

  Zmiany na antenie kobiecej telewizji TVN Style. Od jesieni Paulina Młynarska nie będzie już prowadziła jednego z flagowych programów stacji - kobiecego magazynu "Miasto kobiet".

 • Paulina Młynarska o siostrze: „Nie wypowiadamy się na swój temat”

  Paulina Młynarska (44 l.) przyznała, że denerwuje ją, kiedy notorycznie jest mylona ze swoją siostrą Agatą (50 l.).

 • Odświeżone "Miasto kobiet"

  Trwają nagrania do wiosennej edycji talk-show "Miasto kobiet", emitowanego w stacji TVN Style. Pojawi się wiele nowości, m.in. nowe prowadzące i ciekawi goście.

 • Młynarska odeszła przez Pieńkowską!

  Potwierdziły się informacje o konflikcie między prowadzącymi program "Miasto kobiet". Paulina Młynarska właśnie zrezygnowała z pracy z powodu coraz większych nieporozumień z Jolantą Pieńkowską.

 • Kobieta zmienną jest

  W tym programie kobiety zdradzają skrywane od lat tajemnice. Dzielą się z widzami życiowymi porażkami i radościami.

 • Paulina Młynarska nie ma nawet matury

  Niewielu wie, że Paulina Młynarska swoją edukację zakończyła tak wcześnie. Ona sama nie ma jednak na tym punkcie żadnych kompleksów. "Nie zrobiłam matury, nie skończyłam studiów, ale to nie znaczy(...) "Miasta Kobiet" stąpa jednak twardo po ziemi i w przeciwieństwie do wielu serialowych gwiazdek, które twierdzą, że bez problemu zagrałyby Szekspira, wcale nie uważa się za aktorkę. "Nienawidzę, jak się...

 • Nowe twarze w Dwójce

  Wkrótce w Dwójce rozpoczną pracę dwie znane prezenterki i dziennikarki - Odeta Moro-Figurska i Paulina Młynarska-Moritz. Poprowadzą poranny program poradnikowy "Pytanie na śniadanie" (emitowany od poniedziałku do soboty).

Wideo na temat: paulina młynarska miasto kobiet
 • Dorota Wellman: Mam nowe plany zawodowe. Nieźle wszystkich zaskoczę

  Dziennikarka popiera decyzję o zakończeniu emisji „Miasta kobiet”. Jej zdaniem formuła programu wyczerpała się w ciągu minionych jedenastu lat. Prezenterka ma nowe plany zawodowe i zamierza mocno zaskoczyć widzów. Zapewnia też, że wraz z końcem programu nie kończy się jej przyjaźń z Pauliną Młynarską. Mimo dużej popularności wśród widzów po jedenastu latach talk-show „Miasto kobiet” zniknął