• Informacje na temat:

  paulina młynarska paryż

Artykuły na temat: paulina młynarska paryż
 • Agata Młynarska znika z programu "Świat się kręci"? Dramat Młynarskich trwa!

  Agata Młynarska (49 l.) nieoczekiwanie zrezygnowała z prowadzenia show "Świat się kręci". Dobrze poinformowani twierdzą, że powodem jest jej ojciec Wojciech Młynarski, który trafił niedawno do szpitala.

 • Trudne dzieciństwo Pauliny Młynarskiej

  ...38-letnia prezenterka Paulina Młynarska opowiada o życiu pod jednym dachem z chorym nerwowo ojcem i siostrą Agatą, której... nienawidziła.

 • "Walę prawdę prosto w oczy"

  ...38-letnia Paulina Młynarska-Moritz w jednym z ostatnich wywiadów, stwierdziła, że jej bezkompromisowość wynika przede wszystkim z dążenia do prawdy.

 • Krystyna Mazurówna: Mam nadzieję, że niedługo Polska też będzie demokratycznym i wolnym krajem

  .... Ilona Felicjańska, Julia "Maffashion" Kuczyńska, Dariusz Michalczewski, Halina Mlynkova, Paulina Młynarska, Czesław Mozil, Maja Ostaszewska, Małgorzata Ostrowska, Maryla Rodowicz, Tadeusz Ross(...)Mieszkająca we Francji gwiazda przyznaje, że zdecydowała się wesprzeć KPH po tym, jak poznała ostatnio młodego tancerza, którego wyparła się rodzina. Chłopak wyjechał do Paryża - tam zakochał się...

 • Wiosna w Polsacie!

  Tej wiosny na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa ekscytujące talent show: absolutna premiera "Tylko taniec. Got to Dance" oraz trzecia edycja "Tylko muzyka. Must be the music".

 • Czego się boisz, gwiazdo?

  Sława i bogactwo nikogo nie uwolnią od rozterek. Także hollywoodzkim gwiazdom nie jest obcy strach przed ciemnością albo podróżą samolotem. Są jednak również i takie sławy, które obawiają się nawet wieszaków, starych mebli albo masła orzechowego.