• Informacje na temat:

  paulina mucha

Artykuły na temat: paulina mucha
 • "M jak miłość": Anna Mucha uwielbia drogie prezenty

  Anna Mucha przyznaje, że jest modową ignorantką. "Na modzie może się nie znam, ale znam się na ludziach" - mówi PAP Life aktorka. Mucha najwięcej pieniędzy inwestuje w buty, a prezenty przyjmuje w... karatach. "Jestem prostą, skromną kobietą" - żartuje aktorka.

 • Anna Mucha: Po domu w dresach

  Anna Mucha przyznaje, że jest modową ignorantką. "Na modzie może się nie znam, ale znam się na ludziach" - mówi aktorka. Gwiazda najwięcej pieniędzy inwestuje w buty, a prezenty przyjmuje w... karatach. "Jestem prostą, skromną kobietą" - żartuje.

 • Gwiazdy na europejskiej premierze "Hiszpańskiej muchy"

  Anna Korcz, czyli Izabela Brzozowska z "Na Wspólnej", i Piotr Szwedes, czyli niezapomniany Tomek Gabriel ze "Złotopolskich", to gwiazdy farsy "Hiszpańska mucha", która trafiła właśnie na afisz stołecznego Teatru Kamienica.

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Mucha o swojej pracy w "YCD"

  ..."To prawda, nie mam pojęcia o tańcu, ale to chyba nic nowego. Poza tym trzy osoby, które mówią o tańcu i technice tanecznej - to byłoby o jedną osobę za dużo" - mówi Ania Mucha , odnosząc się do złośliwych uwag na temat swojej roli w tanecznym show.

 • Anna Mucha: Jurorka emocji

  Doświadczony juror Michał Piróg zapowiada , że Anna Mucha nie będzie miała w "You Can Dance - Po prostu tańcz" łatwego zadania. Sama zainteresowana przyznaje, że nie ma pojęcia o tanecznych technikach, ale to nie przeszkadza jej w ocenie pracy, wysiłku, czy charakteru uczestników 5. edycji tanecznego show.

 • M jak miłość

  Puchała, Marta Kuszewska Aktorzy: Jolanta Fraszyńska (Zuza), Małgorzata Pieńkowska (Marysia), Zbigniew Stryj (Bilski), Franek Przanowski (Maciek), Maria Szafirska (Paulina), Weronika Wachowska (Ania), Anna Mucha (Madzia), Katarzyna Cichopek (Kinga), Marcin Mroczek (Piotrek), Robert Moskwa (Artur), Krystian Wieczorek (Andrzej), Dominika Ostałowska (Marta), Maria Raczyńska (Wanda), Anna...

 • Paulina Chylewska: Zostaję w "kawie"

  Igrzyska w Londynie spędziła niemal całe w studiu olimpijskim, bo sama też uwielbia sport. Nam opowiada, jak godzi pracę z wychowaniem dwóch córeczek i czy pójdą w jej ślady.

 • Wybraliście najpiękniejszą!

  Paulina Sykut - pogodynka Polsatu i prowadząca show "Must be the music" - to waszym zdaniem najpiękniejsza znana Polka. Oto wyniki naszego plebiscytu - mogliście głosować podczas długiego majowego weekendu. Na podium znalazły się także Anna Przybylska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Paulina Holtz: 15 lat z Agnieszką Lubicz

  "Klan" świętuje we wrześniu swoje 15-lecie. Przez półtorej dekady wiele się zmieniło zarówno u Lubiczów, jak i aktorów odtwarzających te role, np. Pauliny Holtz.

Dyskusje na temat: paulina mucha
 • Re: "M jak miłość": Paulina nową miłością Marcina?!

  Bo tez serial powinien mieć tytuł"B jak bzykanie".Tam każdy z każdym jakby nie można wymyślić ciekawszych wątków.Wczesniej "piękna"Martusia się bzykała (wszyscy się w niej kochali:-D)teraz ta druga siostra,,Zdunski,Mucha,Marcin a i teraz drugi Zdunski będzie podobno.Idiotyzm.

 • Re: "Komisarz Alex": Alex zostanie najlepszym kumplem nowej policjantki

  Komisarz Alex Sezon 7 Na Planie Policja Basia Kruk (Klaudia Halejcio) Agnieszka Orlicz (Julia Pietrucha) Bartek Orlicz (Filip Bobek) Joanna Szmidt (Maja Hirsch) Natalia Szmidt (Anna Mucha) Karolina Bromska (Katarzyna Cichopeka) Paulina Bromska (Kinga Rusin) Ewa Puchała (Oliwia Dabrowska) Tomek Puchała (Rafał Maserak)

 • Re: Anna Mucha w klubie go go!

  Ogólnie aktorzy dobrani serial bardzo fajny !! Chciała bym żeby był inny serial z tymi samymi aktorami w roli głównej Anna Mucha i Filip Bobek !!

 • Re: "M jak miłość": Paulina chce zniszczyć Agnieszkę!

  niech obie te baby wjadą w kartony czy coś w tym stylu wypadek podczas transportu do sądu i obie panie giną niech wróci Mucha i Laura Samojłowicz to są ładne kobiety wywalić te brzydule i film będzie atrakcyjny

 • Re: "Przyjaciółki": Wypadek na planie 5. odcinka serialu

  Nowe Przyjaciółlki Odc Ewa (Anna Mucha) Lucyna (Klaudia Halejcio) Iwona (Anna Ilczuk) Klaudia (Aleksandra Hamkało) Agnieszka (Karolina Gorczyca) Iga (Agnieszka Więdłocha) Sylwia (Magdalena Różczka) Lucyna (Katarzyna Maciąg) Paulina (Monika Brodka)

 • Re: Wygraj wizytę na planie "Prosto w serce"!

  Paulina w 100% sie z tobą zgadzam. Jakby nie Mucha to pewnie tez bym oglądała ten serial ale nie mogłam strawić ani jednego odcinka. Szkoda tylko, że Socha tam też gra bo ją baardzo lubie ale za to ostatnio oglądam ją w "na wspólnej" . Mam nadzieje, że czas MUCHY już dobiega końca bo nie trawie tego pasztetu!