• Informacje na temat:

  paulina nowotwór

Artykuły na temat: paulina nowotwór
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska (42 l.) jest przerażona faktem, że coraz więcej młodych Polaków zmaga się z otyłością. Jej zdaniem winni są rodzice, którzy - mimo edukacji - nadal lubią dużo, tłusto i słono!

 • Tomasz Barański: Nowy start

  Miłośnicy "Tańca z Gwiazdami" pasjonują się nie tylko walką toczoną na parkiecie. Pilnie śledzą też życie prywatne uczestników. W polsatowskiej odsłonie tanecznego show szczególną uwagę zdobył Tomasz Barański.

 • "Przyjaciółki": Anna Dereszowska jest zagrożona rakiem

  Anna Dereszowska, czyli Paulina z "Przyjaciółek", wie, jak ważna jest profilaktyka w przypadku raka. Choroba często rozwija się, nie dając objawów.

 • Kobieta zmienną jest

  W tym programie kobiety zdradzają skrywane od lat tajemnice. Dzielą się z widzami życiowymi porażkami i radościami.

 • Bliźniaczka czy duch?

  Paulina Chruściel pojawiła się na planie "Na dobre i na złe". A przecież jej bohaterka Ludmiła zmarła w 495. odcinku, zaraz po zaręczynach z Przemkiem (Marcin Rogacewicz)...

 • Z wizytą w Leśnej Górze!

  Znani aktorzy zawsze twierdzili, że ten serial jest wyjątkowy i chętnie zgadzali się w nim zagrać - nawet niewielkie role. Tej jesieni jednak lista gości, którzy pojawią się jako pacjenci i ich bliscy, jest naprawdę imponująca!

 • Powrót Ludmiły

  Paulina Chruściel, która dwa miesiące temu zadebiutowała w życiowej roli mamy, pojawiła się na planie "Na dobre i na złe". Czy to oznacza, że grana przez nią Ludmiła wróci do życia?

 • "Pierwsza miłość": 1500. odcinek!

  W sobotnie południe (28 kwietnia) na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie zaroiło się od fanów serialu "Pierwsza miłość". Okazja była naprawdę wspaniała. Popularny serial obchodzi swój jubileusz: 1 maja Telewizja Polsat wyemituje jego 1500 odcinek (będzie wzbogacony o nową czołówkę).

 • Ryszard Rynkowski nadal walczy o życie Pauliny z "Bitwy na głosy"!

  ...usłyszała straszną diagnozę: nowotwór mózgu. Od tego czasu Paulina dzielnie walczy o zdrowie. "Guz był tak duży, że zaatakował już nerw wzrokowy. Jestem po czterech operacjach. Lekarze wykonali dobrą robotę. Wycięli część guza. Już widzę całkiem dobrze" – zdradziła w programie Paulina. Przyznała jednak, że zabrakło jej odwagi, by poprosić Rynkowskiego o pomoc. Zrobiła to za nią jej mama wraz...

 • "Klan": Ola podda się mastektomii?

  W 3027. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w czwartek 1 grudnia o godzinie 18:00) Agnieszka (Paulina Holtz) i Ola wspominać będą swą zmarłą mamę. - Śniła mi się dzisiaj. Była w kuchni i coś gotowała(...) Kwaśny). Powie mu, jakiej rady udzielił córce. - Myśli pan, że to konieczne? - zapyta Lubicza Woźniacki. - To na pewno bezpieczniejsze rozwiązanie, niż czekanie aż nowotwór znowu da o sobie znać...

Wideo na temat: paulina nowotwór
 • Paulina Sykut: Pomagam potrzebującym. Odwiedzam chore dzieciaki

  Zdaniem Pauliny Sykut-Jeżyny znane osoby powinny wykorzystywać swoją popularność do pomagania potrzebującym. Ona bierze udział w "różnych kampaniach społecznych i wspiera potrzebujących". "Było tego aż tyle, że nie potrafię z nazwy wymienić. Często odwiedzam dzieciaki chore na nowotwory, przekazuję różne rzeczy na licytację" - wymienia. "Dużo takich przedsięwzięć było w ciągu roku".