• Informacje na temat:

  paulina przybysz partner

Artykuły na temat: paulina przybysz partner
 • Paulina Przybysz: Wierzymy, że ta mała dusza jest tam, gdzie jej też już dobrze

  Paulina Przybysz (31 l.) postanowiła zabrać głos w głośnej dyskusji na temat wywiadu, jakiego kilka dni temu udzieliła jej siostra, Natalia (33 l.). Jaka jest jej opinia na temat aborcji?

 • Przyziemna rozmowa

  Natalia "Natu" Przybysz po dwóch świetnie przyjętych albumach autorskich wydała płytę z piosenkami legendarnej Janis Joplin. Starsza z sióstr Przybysz (razem z Pauliną występowała w Sistars) to ambasadorka weganizmu i kontaktu z naturą. - Lubię też rodzić dzieci - deklaruje w rozmowie z INTERIA.PL mama 3-letniej Anieli i rocznego Jeremiego.

 • "Dziecko się samo zrobiło"

  Życie Pauliny Przybysz (25 l.) przypomina wenezuelskiego tasiemca. Piosenkarka nie ukrywa, że jest ono bardzo zagmatwane i dużo się w nim dzieje.

 • Yach Film: Wybieramy najlepszy teledysk roku!

  ). Partnerem internetowym festiwalu jest INTERIA.PL.

 • Serialowy przewodnik

  ...nadzieję. odc. 3091 Do Jacka dociera, że Paulina nadal pomieszkuje u Ramony. Borecki postanawia pomóc rozwiązać tę tymczasową sytuację i dzwoni do dawnego klienta, który zajmuje się pośrednictwem(...) ma gości. Nie przyznaje się, że straciła pracę, i zapewnia zebranych, że u niej wszystko w porządku. Twierdzi też, że ma nowego partnera. Wszyscy poza gospodynią wierzą w jej opowieści. Wkrótce...

 • Śluby, rozwody, dzieci, zdrady...

  Przypominamy najgłośniejsze wydarzenia w 2008 roku w świecie muzycznych plotek! W Polsce i za granicą:

 • Serialowy przewodnik

  ...próbuje rozmawiać z byłym partnerem, ale ten każe mu się spakować i wynosić. odc. 1297 Basia pomaga Sarze w ćwiczeniach rehabilitacyjnych. Kobiety odwiedza Borys, który szuka Zenka, jednak Grzelaka nie ma(...) zdążyli w ostatniej chwili. "Pierwsza miłość"   odc. 2109 Paulina coraz częściej martwi się, że Bartek będzie chciał wrócić do Emilki. Dodatkowo sen z oczu spędza jej podejrzenie, iż była żona...

 • Wiosna w TVP2? Seriale i "Bitwa na głosy"

  Wiosenna ramówka telewizyjnej Dwójki zapowiada się gwiazdorsko. Na małym ekranie zobaczymy niebawem m.in. Sonię Bohosiewicz, Edytę Górniak, Huberta Urbańskiego i Kingę Preis.

 • Serialowy przewodnik

  .... 2047 Aleks zostaje zawieszony. Natomiast Wojtek jest załamany, odkąd przez niego zniknął świadek koronny. Prosi Bartka o pomoc. W akcję włączają się Paulina i Malwina. "Na Wspólnej" odc. 2022(...) wieczór. "Prawo Agaty" odc.12 Dorota szuka kobiety, która wróciła z Nicei. Przybysz prowadzi z kolei sprawę nastoletniego Filipa. Klient stara się o zgodę na ślub z 16-letnią ukochaną. Tymczasem...

 • Erykah Badu: Nieodkryte piękno

  "Neo-soul jest martwy. Nigdy tak naprawdę nie wiedziałam, co to było" - powiedziała kiedyś Erykah Badu, przez krytyków obwołana "Królową neo-soulu". Amerykańska wokalistka uznawana jest za jedną z najlepszych specjalistek od czarnych brzmień początku XXI wieku.