• Informacje na temat:

  paulina sykut i kasia cichopek

Artykuły na temat: paulina sykut i kasia cichopek
 • Paulina Sykut wdzięczna Ninie Terentiew!

  ...i jako dyrektor programowa Polsatu zgodziła się dać pracę spodziewającej się dziecka Paulinie Sykut (35 l.). Prezenterka poprowadzi jesienią kolejną edycję "Tańca z gwiazdami", bo już nieraz udowodniła, że można na niej polegać. Równie solidny jest jej małżonek, co Nina także potrafi docenić... Swego czasu w tej samej stacji pracę gospodyni show "Jak oni śpiewają", z powodu ciąży, straciła Kasia...

 • Cichopek znowu gwiazdą Polsatu

  Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", wiosną znów będzie jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Aktorka jest najpoważniejszą kandydatką do roli nowej prowadzącej show "Got to dance. Tylko taniec"!

 • Paulina Sykut może zajść w ciążę! Ma pozwolenie od Terentiew!

  ..."Na Żywo" donosi, że szefowa wsparła Paulinę Sykut-Jeżynę (35 l.) w ważnym momencie życia. Celebrytka jest jej za to bardzo wdzięczna.

 • Cichopek jak w "Moulin Rouge"

  Tango i disco będą królowały na scenie "Tylko nas dwoje" w sobotni wieczór w półfinale polsatowskiego show. Wydarzeniem wieczoru będzie wokalny duet Katarzyny Cichopek i Mariusza Kałamagi.

 • Sykut zmiażdżyła Cichopek

  W konkurencji "Gwiazda Polsatu" Kasia Cichopek (29 l.) była bez szans. Paulina Sykut (32 l.) już dawno ją pokonała!

 • Cichopek: W górę i w dół

  Czy podupadającą karierę Kasi Cichopek uratuje propozycja pracy w telewizji TVN? Gwiazda otrzymała właśnie propozycję zagrania w nowym serialu.

 • Sykut wygryzie Cichopek?

  Chodzą słuchy, że Paulina Sykut jest pupilką Niny Terentiew, dyrektor programowej Polsatu. Kasia Cichopek , która bardzo chciała być gwiazdą tej stacji, czuje się zepchnięta na dalszy plan...

 • Dwie pary odpadły z "Tylko nas dwoje"!

  Artur Partyka i Paulla oraz Radek Brzóska i Kasia Cerekwicka pożegnali się w sobotni wieczór z programem "Tylko nas dwoje".

 • To prawdziwy cios dla Kasi Cichopek!

  Niezależnie od tego, jak pogarszały się jej notowania w show-biznesie, do tej pory Kasia Cichopek (30 l.) mogła być pewna jednego: że poprowadzi polsatowską galę sylwestrową.

 • Sylwestrowa noc w Polsacie

  Największe hity Europy to temat przewodni "Sylwestrowej Mocy Przebojów", którą będzie transmitowała telewizja Polsat. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Roxette, a koncert poprowadzą m.in.: Kasia Cichopek, Agata Młynarska, Tomasz Kammel, Mateusz Borek i Krzysztof Ibisz.

Wideo na temat: paulina sykut i kasia cichopek
 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

 • Oszukane

  Film, który pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi w sobie znaleźć człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć...

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...