• Informacje na temat:

  paulina sykut kim jest

Artykuły na temat: paulina sykut kim jest
 • Paulina Sykut-Jeżyna boi się, że mąż ją zdradzi? Robi mu sceny zazdrości?

  Paulina Sykut-Jeżyna (34 l.) od lat jest w szczęśliwym związku. Jej mężem jest przystojny biznesmen Piotr (44 l.). Dziennikarka wie, że jest on bardzo atrakcyjny i przez to często bywa zazdrosna!

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Ślub to najlepsza decyzja w życiu!

  Mądra miłość nie boi się codzienności... Jej właśnie takie uczucie się przytrafiło. Mówi, że sztuką jest żyć tak, aby we wszystkim zachować równowagę i budować szczęście.

 • Ruszył kolejny show rozrywkowy

  .... Przed występem wokalistka stwierdziła: "Nie jestem zwolenniczką duetów, ale szukam kogoś, z kim można się podzielić pasją." Wygląda na to, że piosenkarka znalazła partnera w osobie sportowca, który(...) z filigranową Anią Wiśniewską, a wysoka Ewa Wachowicz z drobnym Jackiem Wójcickim. W pierwszym odcinku show mieliśmy szansę usłyszeć gwiazdy w repertuarze ich mistrzów. Na pierwszy ogień poszła Ania Bosak...

 • Besides: Kim są zwycięzcy ósmej edycji "Must Be The Music"?

  "Dziękujemy!!!!! :)" - napisali na Facebooku do swoich fanów (liczba rośnie lawinowo - przybyło ponad 3 tysiące) po wygranej w ósmej edycji "Must Be The Music" muzycy grupy Besides. Instrumentalny, postrockowy kwartet odniósł zasłużone, choć niespodziewane zwycięstwo w muzycznym show Polsatu.

 • Obecną karierę zawdzięcza "Idolowi"

  Zaczynała od programu "Idol" i, choć nie dostała się do finału, to ona prowadzi dziś program "Must be the music. Tylko muzyka". O Paulinie Sykut już jest głośno i z pewnością jeszcze będzie!

 • Bartłomiej Topa: Jest co robić

  Bartłomiej Topa otrzymał nominację do Polskich Nagród Filmowych Orły 2013 za główną rolę w filmie "Drogówka" Wojciecha Smarzowskiego. Aktor opowiada o najbliższych zawodowych planach.

 • Głos, talent czy muzyka?

  W ten weekend niemal równocześnie ruszają trzy telewizyjne show, w których dużą rolę odgrywa muzyka: "The Voice of Poland", "Must Be The Music. Tylko muzyka" i "Mam talent". Sprawdźcie, o co w tym wszystkim chodzi!