• Informacje na temat:

  paulina sykut z ojcem

Artykuły na temat: paulina sykut z ojcem
 • Karmiąca Paulina Sykut wraca do pracy!

  Paulina Sykut-Jeżyna (35 l.) jeszcze niedawno zapowiadała, że przez najbliższe miesiące "zamierza jak najwięcej czasu spędzać z córeczką". Teraz zmienia plany!

 • Wiosna w Polsacie: Seriale i "Tylko muzyka"

  Wiosna w Polsacie będzie ciepła, kolorowa i śpiewająca. Już po raz trzeci stacja zamelduje się w "Hotelu 52". Zabierze też widzów do Zakopanego, by pokazać "Szpilki na Giewoncie". Telewizja postara się także przekonać widzów, że liczy się "Tylko muzyka".

 • Paulina Sykut-Jeżyna zostanie mamą?!

  Paulina Sykut-Jeżyna (35 l.) ma teraz doskonały czas. Układa jej się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Czy to pora, aby wykonać kolejny krok? Czy myśli o tym, aby wkrótce zostać mamą?

 • Muzyczna wiosna w Polsacie

  Muzyczne talent show "Tylko muzyka. Must be the music" oraz serial "Linia życia" to nowości we wiosennej ramówce telewizji Polsat. Widzowie stacji będą mogli też śledzić dalsze losy bohaterów seriali: "Szpilki na Giewoncie" i "Hotel 52".

 • Paulina Sykut "dobrze wie, co to bieda"!

  Paulina Sykut-Jeżyna (36 l.) nie stroni od pomagania biednym, gdyż doskonale wie, jak to jest nie mieć na chleb...

 • Powodzi się! Paulina Sykut przeprowadza się do nowego apartamentu

  Prezenterka Polsatu Paulina Sykut (32 l.) i jej mąż Piotr Jeżyna (42 l.) już wkrótce przeprowadzą się do swojego nowego mieszkania.

 • Paulina Sykut-Jeżyna wie, co to bieda! Nie było łatwo!

  Paulina Sykut-Jeżyna (37 l.) teraz jest szczęśliwą mamą oraz żoną i raczej nie może narzekać na swoje życie. Niestety, nie zawsze było tak kolorowo.

 • Paulina Sykut wie, co to bieda. I dlatego zdecydowała się na taki krok!

  Paulina Sykut-Jeżyna (37 l.) jest szczęśliwą mamą i żoną, a także docenianą prezenterką telewizyjną. Jednak nie zawsze wszystko układało się tak dobrze. Zaznała życia w biedzie, dlatego jeszcze chętniej pomaga potrzebującym. Wraz z innymi wolontariuszami remontuje mieszkanie dla samotnej matki.

 • Paulina Sykut kłóci się z mężem o dziecko i ciążę!

  Paulina Sykut (32 l.) jest w szpagacie - z jednej strony zdaje sobie sprawę, że już najwyższy czas, by urodzić pierwsze dziecko, z drugiej właśnie pojawiła się szansa na nagranie debiutanckiej płyty. Mąż pogodynki, Piotr Jeżyna (42 l.), nie ma tego typu dylematów.

 • Które gwiazdy urodziły w 2016 roku?

  Co łączy Paulinę Sykut i Anne Hathaway? Obie gwiazdy urodziły swoje pierwsze dzieci w 2016 roku! Trzeba przyznać, że 2016 wręcz obfitował w gwiazdorskie ciąże, a słynne pary chętnie dzieliły się radością ze swoimi fanami. Zobacz, które celebrytki zostały mamami po raz pierwszy, a które powitały na świecie swoje kolejne pociechy.

Wideo na temat: paulina sykut z ojcem
 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

 • Ojciec Szpiler

  Bogobojny Petar handluje prezerwatywami. Nie ma wyrzutów sumienia, bo papież wydał dekret, w którym częściowo godzi się na ich używanie. Na małej dalmatyńskiej wyspie, na której stoi kiosk Petara, pogłębia się jednak niż demograficzny. Wysłany na tamtejszą parafię młody katolicki ksiądz don Fabijan postanawia sprytnie zbuntować się przeciw papieskiemu prawu. Przekonuje Petara, że o przyrost naturalny zadbać trzeba. Jak to zrobić? Potajemnie dziurawiąc sprzedawane kondomy! Do spisku księdza i...

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...