• Informacje na temat:

  paulina tvp1

Artykuły na temat: paulina tvp1
 • "Klan": Paulina wprowadzi się do Jacka?

  W 3320. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 we wtorek 5 czerwca o godzinie 18.00) Borecka i Wilczyńska spotkają się w mieszkaniu Jacka, by spędzić trochę czasu z Agatką, a przy okazji poplotkować(...) nie prosi - westchnie Wilczyńska i doda, że uważa, iż Paulina za wszelką cenę chce się przypodobać Jackowi. Zofia stanie w obronie dziewczyny, ale Gabriela nie będzie chciała jej słuchać...

 • Wielki Test o Polskim Filmie na antenie TVP1

  Zbliża się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie w TVP1. 29 września o godz. 20:25, goście w telewizyjnym studiu oraz widzowie sprawdzą swoją wiedzę na temat klasyki polskiego filmu oraz kina współczesnego. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.

 • "Klan": Gabriela w szoku! Dowie się, że Paulina zamieszkała z Jackiem...

  Gabriela (Laura Łącz) dowie się, że opiekunka jej ukochanej wnuczki - Paulina (Natalia Rewieńska) - wprowadziła się do Jacka (Tomasz Bednarek). - Czułam, że ta cwaniara będzie próbowała go usidlić... Od początku miałam wrażenie, że ona coś knuje! - powie później Monice (Izabela Trojanowska).

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • "Komisarz Alex": Paulina Gałązka u boku czworonożnego detektywa!

  Paulina Gałązka miała 24 lata, kiedy wyróżniona została Nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia w twórczości artystycznej. Była wtedy świeżo upieczoną absolwentką(...) w ekspedientkę Agatę). W najbliższą sobotę po raz drugi zobaczymy ją w uwielbianym przez widzów TVP1 serialu... W 1. odcinku 9. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w Jedynce 4 marca o godzinie 20.25

 • Serialowe hity wracają na antenę TVP1

  Już w przyszłym tygodniu TVP1 rozpocznie emisję premierowych odcinków uwielbianych przez widzów seriali. Nadchodząca wiosna upłynie w Jedynce pod znakiem spotkań z bohaterami "Ojca Mateusza", "Rancza" i "Komisarza Aleksa".

 • "Klan": TVP1 zaprasza jesienią na spotkania z ulubionymi bohaterami najlepszych polskich seriali

  ...i zostanie stałą klientką kliniki piękności i fanką... botoksu! Córki Pawła Lubicza, Agnieszka (Paulina Holtz) i Ola (Kaja Paschalska), też będą miały problemy - ukochany starszej z sióstr - Janusz(...) wierzchołek góry lodowej tego, co wydarzy się w "Klanie" po wakacjach. Na spotkania z Lubiczami TVP1 zaprasza codziennie od poniedziałku do czwartku o godzinie 17.55. "Ojciec Mateusz" Po wakacjach...

 • Wielki Test Wiedzy o Polskim Filmie w TVP1

  Tym razem Paulina Chylewska i Maciej Orłoś zaproszą widzów Jedynki do sprawdzenia swojej wiedzy na temat polskiego filmu. 23 września, o godz. 20.20 goście w studiu, telewidzowie i internauci przystąpią do Wielkiego Testu Wiedzy o Polskim Filmie.

 • ​"Korona królów": O niej będzie głośno. Oto Dagmara Bryzek - nowa... królowa!

  Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu "Korony królów". Nowe odcinki, które na antenę TVP1 trafią po wakacjach, opowiadać będą o rządach pierwszych Jagiellonów. W roli Jadwigi - jedynej kobiety, która była... królem Polski - zobaczymy Dagmarę Bryzek, czyli Olkę Jankiewicz z "M jak miłość" i Paulina Nowaczyk z "Na Wspólnej".

 • Nowy prezenter TVP1

  W poniedziałek, 17 sierpnia, Marcin Mańka zadebiutuje w roli prezentera TVP1. Dziennikarz dołączy do zespołu Redakcji Oprawy i Promocji Jedynki: Pauliny Chylewskiej, Agnieszki Szulim-Badziak, Grzegorza Miśtala i Radka Brzózki.

Wideo na temat: paulina tvp1
 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

 • Oszukane

  Film, który pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi w sobie znaleźć człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć...

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

Dyskusje na temat: paulina tvp1
 • Re: "Uwikłani": Nowy serial kryminalny TVP1 z plejadą gwiazd!

  Nowy Policjantka i Komisarz Beata (Magalena Schejbal) Anka (Marieta Żukowska) Kinga (Agnieszka Sienkiewicz) Jan (Mikłoaj Roznerski) Natalia (Dakota Johnson) Ewa (Marcelina Zawadzka) Marta (Paulina Holtz) Joanna (Agnieszka Szulim) Basia (Maria Niklińska)