• Informacje na temat:

  paulina z mtv

Artykuły na temat: paulina z mtv
 • MTV szuka prezentera

  Marcin Prokop , Paulina Jaskólska , Kasia Burzyńska , Edyta Herbuś , Michał Piróg , Wojtek Łozowski . Co ich łączy? Swoja karierę zaczynali przed kamerami MTV Polska. Stacja ogłasza casting na nowego prezentera. Nowy dziennikarz zadebiutuje na antenie stacji jesienią 2010.

 • MTV EMA: SiStars po raz drugi!

  Statuetkę dla najlepszego polskiego wykonawcy otrzymała po raz drugi z rzędu grupa SiStars. Z Pauliną Przybysz portal INTERIA.PL rozmawiał tuż po przyznaniu prestiżowej nagrody MTV Europe Music Awards.

 • Jest robota w MTV

  Marcin Prokop, Paulina Jaskólska, Kasia Burzyńska, Edyta Herbuś, Michał Piróg, Wojtek Łozowski. Co ich łączy? Swoja karierę zaczynali przed kamerami MTV Polska. Stacja ogłasza casting na nowego prezentera. Nowy dziennikarz zadebiutuje na antenie stacji jesienią 2010.

 • Jak się dowiadujemy, MTV Polska wystartuje oficjalnie 8 lipca. Dzień wcześniej na sopockim Molo odbędzie się inauguracyjny koncert. Wystąpią na nim: Kayah, Myslovitz, Reni Jusis, Groovekojad. Będzie również gwiazda zza granicy, ale szczegóły pozostają jeszcze tajemnicą.

 • SiStars: Nagroda MTV po raz drugi?

  W 2004 roku zdobywcą europejskiej nagrody MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy była grupa SiStars. Również w tym roku siostry Przybysz i ich koledzy mają szansę na otrzymanie tej prestiżowej statuetki. W przeddzień ceremonii zapytaliśmy wokalistkę Paulinę Przybysz, jak zespół przyjął ponowne wyróżnienie.

 • MTV EMA: Poznaj zwycięzców!

  Z czwartku na piątek (3-4 listopada) w Lizbonie zakończyła się ceremonia rozdania nagród MTV Europe Music Awards. Specjalny wysłannik portalu INTERIA.PL bezpośrednio ze stolicy Portugalii relacjonował to, co działo się za kulisami tej największej europejskiej imprezy muzycznej.

 • SiStars: Teraz do Berlina

  W czwartek, 24 listopada, zespół SiStars wystąpił w krakowskim klubie "Studio". Był to zarazem ostatni krajowy występ zespołu w ramach trasy koncertowej promującej płytę "AEIOU". A już w niedzielę, 27 listopada, grupa wystąpi w Berlinie.

 • Jak mieszkają polscy sportowcy?

  MTV Polska rozpoczęła zdjęcia do czwartej serii formatu "MTV Cribs", w którym kamery stacji odwiedzają domy znanych osób.

 • SiStars: Squash zamiast Barcelony

  Autorką piosenki "Inspirations", najnowszego przeboju grupy SiStars, pochodzącego z albumu "AEIOU", jest Paulina Przybysz. Wokalistka w rozmowie z INTERIA.PL opowiedziała o teledysku ilustrującym ten utwór, który możecie już oglądać na stronach naszego portalu.

 • W domach polskich sportowców

  Już w sobotę, 2 października, zadebiutuje na antenie program "MTV Cribs PL na sportowo", w którym kamery muzycznej stacji odwiedzą domy polskich sportowców. Gwiazdami pierwszego odcinka będą tenisistki Agnieszka i Urszula Radwańskie.

Wideo na temat: paulina z mtv
 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

 • Oszukane

  Film, który pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi w sobie znaleźć człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć...

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...