• Informacje na temat:

  paulina zgoda

Artykuły na temat: paulina zgoda
 • "Klan": Lubicz zamieszka z Wigą! Za zgodą z córek!

  Paweł (Tomasz Stockinger) zaproponuje cierpiącej na depresję Widze (Dorota Kamińska) przeprowadzkę do swojego domu na Truskawieckiej. Jego córki Ola (Kaja Paschalska) i Agnieszka (Paulina Holtz) wyrażą na to zgodę! Sprawdź szczegóły!

 • Zbigniew Buczkowski: Pisz pan książkę

  "Pisz pan książkę" - usłyszał od wielbicieli swoich anegdot Zbigniew Buczkowski. I napisał. Już w środę, 8 października, odbędzie się premiera jego autobiografii aktora.

 • Paulina Krupińska nie chce być już Miss Polonia. Nie może zarabiać!

  ...zdjęć lub filmów z takiej sesji, w której miałyby się zaprezentować nago lub z strojach obscenicznych" - czytamy w regulaminie Miss Polonia. Paulina już żali się z tego powodu w tabloidach. "Wybory...

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Będą bliźniaki?

  Jest zakochana i szczęśliwa. Ma wymarzonego męża, z którym pragnie mieć dzieci. A jej kariera rozwija się błyskawicznie.

 • "Klan": W zdrowym ciele zdrowy duch

  Agnieszka, którą gra w „Klanie”, ciągle ma w życiu zawirowania. Prywatnie Paulina Holtz stawia na harmonię i życie w zgodzie z naturą.

 • Paulina Sykut: Ktoś się pode mnie podszywa na Instagramie

  Paulina Sykut nie kryje zdenerwowania tym, że ktoś podszywa się pod nią na Instagramie i umieszcza w serwisie treści, z którymi ona w żaden sposób się nie utożsamia.

 • "Klan": Agnieszka pożegna się z posadą wiceministra

  Agnieszka (Paulina Holtz) wreszcie dostanie zgodę ministra na odejście z pracy, choć przełożony zapewni ją, że może jeszcze wycofać swą dymisję. Tymczasem powodami rezygnacji Agi z posady wiceministra zainteresuje się dziennikarka brukowca...

 • Kurzajewski w reklamie, dostał zgodę od TVP

  Czy Maciej Kurzajewski jako dziennikarz TVP ma prawo brać udział w kampanii reklamowej banku PKO BP. Według Telewizji Polskiej nie narusza to jego "obiektywizmu i rzetelności dziennikarskiej". Opinii w tej kwestii nie wydała jednak jeszcze Komisja Etyki TVP - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

 • "Klan": Agnieszka wyjedzie z Polski i zaszyje się w indyjskiej pustelni?

  Agnieszka (Paulina Holtz) dostanie propozycję wyjazdu na sześć tygodni do Indii i odbycia praktyk u jednego z największych na świecie mistrzów jogi. Swój wyjazd uzależni jednak od zgody Janusza (Michał Lesień-Głowacki). Czy mąż pozwoli jej zaszyć się na całe wakacje w indyjskim aśramie?

 • Sylwester nad morzem

  Przed nami najbardziej wystrzałowy wieczór roku i wielu z nas upłynie on pod znakiem szalonej zabawy. Paulina Sykut-Jeżyna spędzi go co prawda w pracy, zapewnia jednak, że to dla niej sama przyjemność!

Wideo na temat: paulina zgoda
 • "Pierwsza miłość": "Cena nie gra roli"

  Wielki dzień w życiu Aśki (Paulina Gałązka)! Dziewczyna zaprasza Grzegorza (Jan Jankowski) i Grażynę (Grażyna Wolszczak) na obiad. Chce, aby poznali Tymoteusza (Piotr Gawron-Jedlikowski) i wyrazili zgodę na to, żeby z nią zamieszkał. Jakie chłopak zrobi na nich wrażenie? Czy go zaakceptują? Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

 • "Pierwsza miłość":"Wisisz mi przysługę"

  Skowronka. Paulina zaczyna się bać - dociera do niej, że Damian naprawdę nie żartuje. W tym samym czasie "Kaśka" uzyskuje od Kingi zgodę na zorganizowanie w Barbarianie tzw. szybkich randek. Barman musi(...) mieszkańców. Paulina wyjeżdża z Wadlewa.

 • Oszukane

  Film, który pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi w sobie znaleźć człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć...