• Informacje na temat:

  paulina żmijewska 2012

Artykuły na temat: paulina żmijewska 2012
 • Smutne dzieciństwo Żmijewskiego

  ...miłości i przypadku", Paulina przeżywała trudne chwile" - opowiada "Na Żywo" osoba z otoczenia aktora. "Właśnie urodziła trzecie dziecko, bała się, czy wspólna praca na planie z Magdą nie odnowi(...)". Kinga Wieczorek (25/2012)

 • "Ojciec Mateusz" trafi do kin!

  Mamy dobrą wiadomość dla wielbicieli "Ojca Mateusza" - właśnie trwają prace nad scenariuszem filmu fabularnego opartego na przygodach sympatycznego księdza. - Premierę planujemy na grudzień 2012 roku. To będzie pełnometrażowa, zimowa opowieść o ojcu Mateuszu - zdradza producent Krzysztof Grabowski Miliony fanów, którzy co tydzień zasiadają przed telewizorami, by obejrzeć kolejny odcinek...

 • Herbuś zamorduje rywalkę?

  Natalia Lesz, a właściwie grana przez nią Paulina ginie zamordowana przez nieznanego sprawce. Jedną z podejrzanych jest zazdrosna Kinga (Edyta Herbuś). A wszystko to wydarzy się w jednym z odcinków(...) erotycznym tańcu z Patrykiem. Co gorsza wszystko to widzi również dziewczyna choreografa - Kinga (Edyta Herbuś). Niedługo potem Paulina ginie, a pozostali są podejrzani o morderstwo - zdradza szczegóły...

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  W tym roku obchodzą 22. rocznicę ślubu i 30. - znajomości.

 • "Ojciec Mateusz" na dużym ekranie

  Artur Żmijewski zagra w kinowej wersji słynnego "Ojca Mateusza". Dla fanów serialu z pewnością będzie to pozycja obowiązkowa.

 • Dla kogo Wiktory 2011?

  Magdalena Cielecka, Krystyna Janda, Kinga Preis, Maciej Stuhr i Artur Żmijewski to aktorzy, którzy zostali nominowani do Wiktorów 2011. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 14 kwietnia na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Siostry Chapko: Jesteśmy dla siebie konkurencją

  10 maja na ekrany kin trafi oparty na faktach dramat "Oszukane". Główne role sióstr, które podmienione zostały w szpitalu, grają prawdziwe bliźniaczki: Karolina i Paulina Chapko.

 • "Ojciec Mateusz": Herbuś morduje rywalkę?

  Trwają zdjęcia do piątego sezonu serialu "Ojciec Mateusz". W produkcji pojawią się nowi aktorzy, wśród nich - Edyta Herbuś.

 • "Oszukane": Czy kiedy zechce odejść, oczy jej nie mrugną?

  "Oszukane" to oparta na faktach, emocjonalnie wyczerpująca, pełna napięcia i niespodziewanych zwrotów akcji opowieść o siostrach, matkach i niekompetentnych lekarzach. Czy popełniona przed laty lekarska pomyłka może wymazać przeszłość, zmienić teraźniejszość i gruntownie zmienić marzenia o przyszłości?

 • Karolina Chapko: Stać się kobietą

  10 maja na ekrany kin trafi oparty na faktach dramat "Oszukane". Karolina Chapko, odtwórczyni roli jednej z tytułowych sióstr, przyznała, że obraz w reżyserii Marcina Solarza powinien sprowokować jeśli nie publiczną debatę, to przynajmniej "dialog w rodzinach".

Wideo na temat: paulina żmijewska 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Oszukane

  Film, który pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi w sobie znaleźć człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć...

 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.