• Informacje na temat:

  paulina znakomicie

Artykuły na temat: paulina znakomicie
 • Paulina Krupińska dostała własny program. Dzięki ciąży

  Paulina Krupińska wkrótce spełni kolejne zawodowe marzenie i jako prowadząca zadebiutuje w nowym programie TVN.

 • "Królowa Śniegu 2": Paulina Sykut-Jeżyna książniczką Maribel

  Znana jest już pełna obsada polskiej wersji językowej animacji "Królowa Śniegu 2" - kontynuacji przygód bohaterów jednej z najwspanialszych baśni Hansa Christiana Andersena. Obok znanych z pierwszej części Arkadiusza Jakubika i Małgorzaty Sochy, usłyszymy m.in. trio prezenterów Polsatu: Piotra Gąsowskiego, Macieja Dowbora i Paulinę Sykut-Jeżynę.

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka już po ślubie. Szczegóły i zdjęcia!

  Paulina Krupińska (31 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (42 l.) są już po ślubie! Dobrą nowiną podzieliła się sama modelka. Teraz sieć obiegły zdjęcia pary młodej z ich wielkiego dnia. Możemy na nich podziwiać stroje oraz szerokie uśmiechy zakochanych.

 • Gwiazdy Polsatu w dubbingu "Królowej Śniegu 2"

  Wiemy już, że w polskim dubbingu animacji "Królowa Śniegu 2", obok znanych z pierwszej części Arkadiusza Jakubika i Małgorzaty Sochy, usłyszymy m.in. trio prezenterów Polsatu: Piotra Gąsowskiego, Macieja Dowbora i Paulinę Sykut-Jeżynę. Premierowo w Interii możecie zobaczyć, co gwiazdy Polsatu sądzą o swych bohaterach.

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wkrótce powitają na świecie synka?

  ...​Paulina Krupińska (29 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.) są już rodzicami małej Antosi, ale wiele wskazuje na to, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Koleżanka modelki w jednej z gazet zdradziła płeć drugiego dziecka pary.

 • Krzysztof Gosztyła: Rozpoznają mnie po głosie

  Głos Krzysztofa Gosztyły doskonale znają wszyscy słuchacze Teatru Polskiego Radia. Widzowie zaś kojarzą go m.in. z roli weterynarza Fusa z "Blondynki". Aktor zdradza, za co lubi ten serial i postać swojego bohatera.

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: Co z ich ślubem?

  .... Ostatnio jednak Paulina Krupińska (30 l.) zrobiła wyjątek i wyjawiła kilka tajemnic na temat jej związku z Sebastianem Karpielem- Bułecką (41 l.), liderem Zakopower. Uważa, że jej ukochany ma wiele(...), można przypuszczać, że muzyk z tego zobowiązania wywiązuje się znakomicie. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Tomasz Karolak: Moje dzieciaki chcę dopieszczać

  Tomasz Karolak opowiada o swojej największej roli - roli ojca - w życiu, a nie w serialu. Aktor zdradza, jaką pasją zaraził swoją córkę Lenę, co czyta oraz dlaczego "nie usiedzi w miejscu".

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zdradzili płeć i imię dziecka!

  Paulina Krupińska (29 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.) odliczają dni do porodu, który zaplanowany jest na koniec lipca. Modelka wybrała już imię dla swojej córeczki.

 • Tatiana Okupnik: Ciało na parkiecie? Intymna sytuacja

  - Udział w "Tańcu z Gwiazdami" pozwolił mi się zmierzyć ze słabościami - przyznaje Tatiana Okupnik w wywiadzie dla najnowszego 21. numeru "Tele Tygodnia". Piosenkarka jeszcze kilka miesięcy temu chodziła o kulach. Teraz stanie do finałowej bitwy o zwycięstwo w tanecznym show.

Wideo na temat: paulina znakomicie
 • Oszukane

  Film, który pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi w sobie znaleźć człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć...

 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

Dyskusje na temat: paulina znakomicie