• Informacje na temat:

  paulla z synem

Artykuły na temat: paulla z synem
 • A jednak! Paulla rozstała się z mężem!

  Paulla (35 l.) udzieliła właśnie wywiadu, w którym przyznała, że jej małżeństwo z Rafałem Wojtysiakiem to już przeszłość!

 • Sopot Festival 2014: Mokra Ewa Farna ze Słowikiem Publiczności

  Stanisław Soyka, Garou, Elektryczne Gitary i Justyna Steczkowska otrzymali Bursztynowego Słowika podczas polsatowskiego Sopot Festival. Słowik Publiczności przypadł Ewie Farnej.

 • Paulla wraca. Tęskniliście?

  Wokalistka Paulla szumnie zapowiada swój wielki powrót na scenę...

 • Paulla nie może wybaczyć Konkolowi?

  Adam Konkol , ojciec dziecka Pauliny Ignasiak , skarżył się ostatnio w prasie, że nie ma kontaktu z synem. Teraz piosenkarka ogłasza, że chłopiec nazywa tatą jej nowego partnera... Zemsta?

 • Paulla wzięła ślub

  ...31-letnia Paulla Ignasiak wzięła potajemny ślub ze swoim partnerem Rafałem Wojtysiakiem (29 l.). "Jesteśmy bardzo szczęśliwi" - zapewnia na łamach jednego z tabloidów.

 • Paulla urządza nowy apartament

  Bohaterka niedawnego skandalu w Gryficach, Paulla Ignasiak , wyprowadza się właśnie z niewielkiego mieszkania na warszawskim Ursynowie i urządza nowy apartament na Starym Imielinie.

 • Paulla kłamała, że jest chora?

  Na początku stycznia okazało się, że Paulla Ignasiak, od lat zmagająca się z cukrzycą, walczy także z nowotworem. Niektóre osoby z jej otoczenia sugerują jednak, że wokalistka wcale nie jest chora...

 • Paulla boi się, że Konkol porwie jej syna!

  ...by zwrócić się z tym problemem na policję, a nie do brukowca. Zobacz również: Paulla nie może wybaczyć Konkolowi? Rzucił Paullę i ożenił się z inną...

 • Konkol będzie walczył o syna

  Paulla i Adam nie mogą dojść do porozumienia w sprawie wychowania dziecka, 2-letniego synka Adasia. Muzyk skarżył się, że była partnerka ogranicza mu kontakt z chłopcem. Teraz, jak donosi "Życie na(...) drugi zostanie ojcem. Zobacz również: Konkol po raz drugi zostanie ojcem? Paulla boi się, że Konkol porwie jej syna!

 • Opisy odcinków "Policjantki i policjanci" na przyszly tydzień tj. 14-17 września. A w nich czy Monika Kownacka wpłaci pieniądze, przeznaczone na operacje niepełnosprawnego syna, na kaucję żeby wyciągnąć męża z aresztu? Czy poradzi sobie z prywatnymi problemami po aresztowaniu Artura? Kim jest sierżant Beata Gruda (w tej roli Marta Leleniewska), która zaczyna pracę na komendzie? Zapraszamy do oglądania od poniedziałku do czwartku o 19:00 w TV4.

Zdjęcia na temat: paulla z synem
Wideo na temat: paulla z synem
 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.