• Informacje na temat:

  paulla założyła

Artykuły na temat: paulla założyła
 • .... Brak zainteresowania mediów wyraźnie pomógł w umocnieniu ich związku, bo para wciąż jest ze sobą! Kilka tygodni temu lekko zapomniana piosenkarka Paulla dała się przyłapać paparazzi na czułościach...

 • Kochanek już nie zaśpiewa

  ...najwięcej głosów: na scenę wkroczył Artur Partyka oraz Paulla. W tym odcinku zaśpiewali piosenkę Michaela Jacksona ,,Say, say, say". Co ten występ powiedział jurorom? Tomek Karolak stwierdził: , ,Podoba mi się twój temperament, ale jak biegasz po scenie to drży ci głos". Natomiast Doda nie potrafiła odmówić sobie małych uszczypliwości pod adresem Paulli: ,,I tak wszyscy będą mówić tylko o tym, że Paulla...

 • Paulla i DJ Adamus "Nigdy o tobie nie zapomnę": Psychofan grozi śmiercią

  Wideoklip do singla Paulli i DJ Adamusa "Nigdy o tobie nie zapomnę" jest unowocześnioną wersją historii opowiedzianej w filmie "The Bodyguard" z Whitney Houston w roli głównej. Pojawia się w nim psychofan, który usiłuje zabić wokalistkę.

 • Paulla w "Hit Generatorze"

  W kolejnym odcinku programu "Hit Generator" wystąpią: Paulla, Mezo, zespół Artybishops oraz zwycięzcy dwóch pierwszych odsłon - Andrzej Piaseczny i Pectus.

 • Paulla przerwie ich passę?

  W sobotę, 7 marca, w kolejnym odcinku programu "Hit Generator" obok Andrzeja Piasecznego i zespołu Pectus wystąpią: Paulla, Mezo i Artybishops.

 • Kochanek już nie zaśpiewa

  Drugi odcinek nowego show "Tylko nas dwoje" nie zakończył się pomyślnie dla Roberta Kochanka, który śpiewał w duecie z Haliną Frąckowiak. Para zyskała najmniej głosów i musiała opuścić program.

 • Sopot: Głośne nazwiska w konkursie

  Poznaliśmy finalistów konkursu "trendy" na tegorocznym festiwalu Sopot TOPtrendy. Na liście nie brakuje znanych nazwisk.

 • Proletaryat i łańcuch pokarmowy

  Tylko u nas możecie zobaczyć teledysk do utworu "Ruchomy cel" pabianickiej grupy Proletaryat.

 • Kraków: Podbij Hard Rock Cafe i nagraj płytę!

  Jesteś wykonawcą lub grasz w zespole? Masz już swój materiał? Podbij publiczność klubu Hard Rock Cafe Kraków i nagraj płytę w studiu Earthworm Records!

Wideo na temat: paulla założyła
 • Jobs

  Biografia jednego z największych wizjonerów dwudziestego wieku. Steve Jobs nie ukończył college'u, ale nie przeszkodziło mu to w założeniu firmy Apple i zrobieniu oszałamiającej kariery

 • Pancernik Potiomkin

  Film oparty jest na autentycznym zdarzeniu, jakim było powstanie załogi rosyjskiego czarnomorskiego pancernika "Potiomkin" ("Kniaź Potiomkin Tawriczeskij") przeciw carskiemu dowództwu. "Pancernik Potiomkin" był w założeniu filmem propagandowym, gloryfikującym rewolucyjny zryw marynarzy, lecz dzięki użytym środkom wyrazu artystycznego, szczególnie nowatorskiemu montażowi, uznawany jest za jeden z najbardziej znaczących filmów w historii kina.

 • Yves Saint Laurent

  Paryż, rok 1957. Zaledwie 21-letni Yves Saint Laurent zostaje wyznaczony na nowego szefa firmy założonej przez zmarłego nagle Christiana Diora. Podczas swojego pierwszego triumfu Laurent spotyka Pierre'a Bergé. To spotkanie zmieni jego życie. Kochankowie i partnerzy biznesowi, trzy lata później zakładają własną markę. Prześladowany przez wewnętrzne demony i obsesje, Laurent rozpoczyna podróż, która zrewolucjonizuje świat mody.