• Informacje na temat:

  pavlović arkadiusz

Artykuły na temat: pavlović arkadiusz
 • Iwona Pavlović potwierdza radosne wieści. Rodzina się powiększy!

  Iwona Pavlović (56 l.) nie posiada się z radości. Jej rodzina niebawem się powiększy! Jurorka "Tańca z gwiazdami" i jej mąż zostaną dziadkami. "To prawda. Bardzo się cieszymy" - opowiada "Czarna Mamba".

 • Pavlović w sukni ślubnej

  Sroga jurorka "Tańca z gwiazdami" wychodzi za mąż! Iwona Pavlović została przyłapana w trakcie przymierzania sukni ślubnej w jednym z salonów.

 • Iwona Pavlović: Jakie ma sposoby, by uwieść męża?

  Ivona Pavlović (55 l.) i jej mąż niebawem będą obchodzić 9. rocznicę ślubu. Choć są ze sobą tyle lat, nie ma mowy o nudzie w ich związku.

 • Doda i Cichopek w nowym show!

  Irena Santor, Doda oraz Tomasz Karolak znaleźli się w jury nowego muzycznego show Polsatu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us". Program, który zadebiutuje na antenie 13 marca, poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy B.

 • Iwona Pavlović cała w nerwach. Za kilka dni jej pasierb usłyszy wyrok!

  Zbliżające się święta napawają Iwonę Pavlović (54 l.) lękiem. 10 kwietnia jej pasierb kolejny raz usłyszy wyrok sądowy. Tym razem ostateczny!

 • Pavlović wreszcie się rozwiodła

  Dziwne małżeństwo Iwony Pavlović (45 l.) i Arkadiusza nareszcie się skończyło i jurorka "Tańca z gwiazdami" może bez przeszkód wyjść za swojego obecnego partnera, 45-letniego Wojciecha Oświęcimskiego.

 • Pavlović wybiera suknię ślubną

  Pavlović nie będzie zbyt długo rozwódką. Po rozwodzie z Arkadiuszem Pavloviciem chce jak najszybciej wziąć ślub ze swoim nowym partnerem Wojtkiem Oświęcimskim (44 l.). Przygotowania do uroczystości są już na finiszu - "Super Express" spotkał wczoraj Pavlović w salonie sukien ślubnych w Olsztynie, gdzie przymierzała weselne kreacje. Jedna z nich szczególnie wpadła jej w oko. "Biała suknia...

 • Pavlović wciąż bez rozwodu

  ...45-letnia Iwona Pavlović od półtora roku mieszka z kochankiem Wojtkiem i jego trzeba synami. Mimo to w świetle prawa wciąż jest żoną Arkadiusza Pavlovicia. Jurorka wielokrotnie zapewniała, że jej wizyta w sądzie to kwestia najbliższych dni. I co? I nic. "Twoje Imperium" sprawdziło olsztyński sąd: żadne z Pavloviciów nie złożyło pozwu rozwodowego. Tym razem w imieniu swojej partnerki tłumaczył się...

 • Pavlović: Na dzieci już za późno

  Świeżo upieczona mężatka Iwona Pavlović nie planuje powiększania rodziny. Szczerze przyznaje, że jej czas na planowanie potomstwa już minął.

 • Pavlović nie ma pieniędzy na ślub!

  To nie pierwszy raz, gdy Iwona Pavlović (45 l.) przekłada datę swojego ślubu z Wojtkiem Oświęcimskim. Najpierw powód był bardzo konkretny - brak rozwodu z pierwszym mężem Arkadiuszem. W końcu jednak(...) niezapomniane zaślubiny" - donosi magazyn. Czy Pavlović aż tak zależy na pompie i splendorze, że zgodzi się, by ktoś zapłacił za jej ślub?

Wideo na temat: pavlović arkadiusz
 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...

 • Małe stłuczki

  "Małe stłuczki" to film o przypadkowym spotkaniu ludzi, którzy z różnych powodów nie lubią wyznaczonych szlaków. Chcą szczęścia na własnych, a nie podyktowanych przez innych warunkach. Fabularny debiut Aleksandry Gowin i Ireneusza Grzyba to niekonwencjonalna historia miłosna o tym, jak zaskakująca bywa codzienność i jak ekscentryczne mogą być sprawy najprostsze. Dwie przyjaciółki zarabiają na życie likwidując mieszkania po zmarłych niedawno osobach. Część sprzętów i bibelotów, które znajdują,...

 • Kochanie, chyba cię zabiłem

  "Kochanie, chyba cię zabiłem" to pełna humoru komedia sensacyjna o zbrodni z przypadku i śledztwie wbrew wszelkim procedurom, w której Zbigniew Zamachowski odkrywa przed widzami swoje nowe, zabójczo zabawne wcielenie. W duet policyjnych asów z brawurą wcieliły się gwiazdy "Drogówki" i "Jacka Stronga" - Arkadiusz Jakubik i Ireneusz Czop, którym na planie najnowszego filmu producentów przebojowych "Ślubów panieńskich" partnerują między innymi Iza Kuna, Marcin Korcz, Anna Karczmarczyk, Roma...