• Informacje na temat:

  pavlović bierze

Artykuły na temat: pavlović bierze
 • Iwona Pavlović martwi się o pasierba! Sąd wydał wyrok

  Iwona Pavlović (54 l.) martwiła się o losy swojego pasierba, który był sądzony za udział w pobiciu mężczyzny. Teraz sąd wydał wyrok w tej sprawie.

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadli Fijał i Łapanowski [7. odcinek]

  Aż dwie pary odpadły w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Z programem musieli pożegnać się Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawliewa oraz Ada Fijał i Krzysztof Hulboj.

 • Iwona Pavlović w "Tańcu z gwiazdami" jest surową jurorką. A prywatnie? Szczery wywiad!

  W "Tańcu z gwiazdami" to surowa jurorka, a jaka jest prywatnie? Iwona Pavlović (56 l.) jest szczęśliwa i układa sobie życie u boku ukochanego. O wielu sprawach z jej sfery prywatnej wiedzieli tylko najbliżsi. W szczerym wywiadzie tancerka zdradziła sporo!

 • Pavlović: Taniec jest intymny

  - Ten program jest fantastyczny dlatego, że gwiazdy mogą się pokazać z innej strony. Taniec jest rzeczą bardzo intymną, obnaża nas. Dzięki temu możemy poznać człowieka trochę głębiej - jurorka "Tańca z gwiazdami" - Iwona Pavlović - opowiada o wyjątkowym charakterze tanecznego show.

 • Pavlović nie bierze ślubu!

  Najpierw Pavlović zwlekała 2 lata ze złożeniem pozwu rozwodowego. Mimo że jej ówczesny mąż doskonale wiedział o jej romansie z Wojtkiem Oświęcimskim, również nie spieszyło mu się do formalnego(...)". I szybko dodała: "A poza tym przyznaję, że na razie na ślub nie mam czasu". Jeszcze pół roku temu Pavlović wybierała suknię ślubną. Czyżby uczucia nieco ostygły?

 • Różne oblicza "Czarnej Mamby"

  Na parkiecie perfekcjonistka, w programie "Taniec z gwiazdami" surowa jurorka, w życiu prywatnym kochająca żona i oddana przyjaciółka. Iwona Pavlović, dla wielu "Czarna Mamba" ma różne oblicza, ale wszystkie są prawdziwe i szczere.

 • Narzeczony chorobliwie zazdrosny o Pavlović

  ...... Cały swój czas podporządkował harmonogramowi Pavlović. Skąd bierze tyle wolnego czasu? Do tej pory nie wiadomo, czym Oświęcimski się zajmuje. Nie jest chyba bezrobotny - ma na utrzymaniu trzech(...)Magazyn "Faktu" "Gwiazdy" zauważył, że Iwonę Pavlović (45 l.) bez towarzystwa Oświęcimskiego możemy zobaczyć właściwie tylko podczas emisji "Tańca z gwiazdami". Na wszelkich imprezach, a nawet...

 • "Czarna Mamba" tańczy pod stołem

  Iwona Pavlović zasiada w loży sędziowskiej "Tańca z gwiazdami" od pierwszej edycji programu. Ocenia pary, nie przejmując się opiniami kolegów - Beaty Tyszkiewicz, Piotra Galińskiego oraz Zbigniewa Wodeckiego. Choć współpracownicy nazywają ją Czarną Mambą, ona sama stara się być nie tyle straszna, co... sprawiedliwa.

 • Pavlović schudła 13 kg

  Moda na odchudzanie trwa. 46-letnia Iwona Pavlović, jurorka "Tańca z gwiazdami", także postanowiła schudnąć i - jak mówi - zmieścić się w swoje ulubione spodnie.

 • Iwona Pavlović: Taniec... po północy

  Niezwykle kobieca i elegancka. Dla przyjaciół delikatna i ciepła. W jury "Tańca z gwiazdami" zamienia się w bezlitosną Czarną Mambę.

Zdjęcia na temat: pavlović bierze
Wideo na temat: pavlović bierze
 • Iwona Pavlović zachwycona Agatą Kuleszą

  Iwona Pavlović twierdzi, że dotychczas największe wrażenie wywarła na niej Agata Kulesza. Aktorka brała udział w 8. edycji programu, emitowanej na antenie TVN jesienią 2008 roku. Razem ze Stefano Terrazzino wywalczyła wówczas Kryształową Kulę. Zdaniem Iwony Szymańskiej-Pavlović gwiazda „Idy” poprzez taniec pokazała, jak mądrą i niesamowitą jest kobietą. – Byłam zauroczona jej sylwetką, jej

 • Need for Speed

  Tobey Marshall (Aaron Paul) wychodzi na wolność po odbyciu kary pozbawienia wolności. Ma tylko jeden cel. Chce odwetu na byłym partnerze, Dino (Dominic Cooper), który go oszukał. Aby tego dokonać, bierze udział w wyścigu samochodowym.

 • Dino mama 3D

  Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i... cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane "rodzeństwo"...