• Informacje na temat:

  pavlovic jak schudła

Artykuły na temat: pavlovic jak schudła
 • Iwona Pavlović w żałobie. Nie może się pozbierać

  Gdy dotarła do niej wiadomość o śmierci przyjaciela, nie mogła w nią uwierzyć. Iwona Pavlović (55 l.) myślała, że to jakiś okrutny żart. Niestety, szybko potwierdziło się, że Konrad Gaca (†42 l.) nie żyje.

 • "Taniec z Gwiazdami": Rozenek odpada, Moro i Kwiatkowski z "40-tkami"

  Aż dwie pary: Joanna Moro - Rafał Maserak i Dawid Kwiatkowski - Janja Lesnar otrzymały w 7. odcinku "Tańca z Gwiazdami" maksymalne noty od jurorów. Z programem pożegnał się Jacek Rozenek.

 • Pavlović gotowa na nową edycję "Tańca z gwiazdami"! Zdradziła, co sądzi o udziale Dominiki Gwit!

  ...schudła blisko 50 kilogramów, napisała książkę o odchudzaniu i znów przytyła. Czy gwiazdy z nieco większą ilością kilogramów faktycznie mają gorzej podczas nauki tańca? Iwona Pavlović twierdzi, że(...) jeszcze Dominiki, więc nie wiem, jak tańczy, ale waga, tusza nie do końca mają wpływ na technikę taneczną" - mówi nam jurorka. Pavlović przeczuwa, że udział Dominiki może "wywołać sporo kontrowersji...

 • Laureaci "Tańca z gwiazdami"!

  Laureatami 12. edycji "Tańca z gwiazdami" zostali Monika Pyrek i Robert Rowiński. Rywalizacja była bardzo zacięta. Zwycięska para zdobyła Kryształową Kulę, w pięknym stylu pokonując swych konkurentów, Pawła Stalińskiego i Izabelę Janachowską.

 • Pavlović tłumaczy się z nadwagi

  Iwona Pavlović (50 l.) w przeciągu dwóch lat schudła aż 18 kg. Jurorka szybko jednak wróciła do dawnej wagi. Dziś deklaruje, że za "dwa, trzy miesiące" odzyska formę.

 • Pavlović schudła 13 kg

  Moda na odchudzanie trwa. 46-letnia Iwona Pavlović, jurorka "Tańca z gwiazdami", także postanowiła schudnąć i - jak mówi - zmieścić się w swoje ulubione spodnie.

 • “M jak miłość": Ani słowa na Stefano!

  Małgorzata Pieńkowska, czyli serialowa Marysia Rogowska z “M jak miłość", twierdzi, że za sprawą udziału w show “Taniec z gwiazdami" musiała przyznać się sama przed sobą do wielu własnych ograniczeń i słabości. A zawdzięcza to Stefano Terrazzino!

 • ...20 kg w kilka tygodni? To nie jest żaden problem dla gwiazd. Zobaczcie, jak odchudzają się znane twarze...

 • Gwiazdy w mijającym roku odchudzały się na potęgę, farbowały włosy i ścinały brody. Zobaczcie, z jakim efektem!

 • Tabloid ujawnia zarobki celebrytów w "Tańcu z gwiazdami"! Szok?

  Krzysztof Ibisz zarabia w "Tańcu z gwiazdami"... 0 złotych! Jak to możliwe? Okazuje się bowiem, że szalony prezenter wykonuje to w ramach swojego kontraktu z Polsatem, którego wysokość pozostaje(...) kilogramów. Karolina schudła i przy okazji nieźle się obłowiła! Aneta Zając niespodziewanie wygrała poprzednią edycję, ale na początku Polsat nie wycenił jej wcale najwyżej. Za odcinek była Mikołaja...