• Informacje na temat:

  pavlovic oświęcimski

Artykuły na temat: pavlovic oświęcimski
 • Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski szczęśliwi! Będą mieli nowy dom!

  Iwona Pavlović (53 l.) i Wojciech Oświęcimski (53 l.) mają dla wszystkich fanów wspaniałe wieści – budują nowy dom! Dojrzeli do wyprowadzki z poprzedniego lokum i z niecierpliwością czekają, aż będą mogli zamieszkać pod Olsztynem.

 • Pavlović dobrą macochą

  Iwona Pavlović coraz lepiej poznaje trójkę synów swojego partnera Wojciecha Oświęcimskiego. Jak zapewnia - nie będzie ich zmuszać do tańca.

 • Iwona Pavlović i jej mąż zostaną dziadkami!

  Mąż Iwony Pavlović (56 l.), Wojciech Oświęcimski (55 l.), pochwalił się radosną nowiną!

 • Seksowne wcielenie Pavlović

  "Iwona Pavlović (45 l.), słynna Czarna Mamba, zmieniła się nie do poznania. Porzuciła czarny kolor, któremu była wierna od lat, na rzecz jasnych, połyskliwych i niezwykle kobiecych fatałaszków" - ekscytuje się "Super Express".

 • Iwona Pavlović: Czeka na nią duże wyzwanie!

  Już za kilka miesięcy, we wrześniu, Iwona Pavlović (56 l.) i Wojciech Oświęcimski obchodzić będą 10. rocznicę ślubu. - Wiem, że ona zorganizuje wszystko - w skali "Tańca z Gwiazdami" - na 10 punktów - mówi jej ukochany, a zarazem menadżer. Wie, że jego partnerka jest świetną organizatorką i dopracuje całość w najdrobniejszych szczegółach. Dokąd jurorka tanecznego show zabierze swojego partnera...

 • Pavlović w sukni ślubnej

  Sroga jurorka "Tańca z gwiazdami" wychodzi za mąż! Iwona Pavlović została przyłapana w trakcie przymierzania sukni ślubnej w jednym z salonów.

 • Iwona Pavlović: Jakie ma sposoby, by uwieść męża?

  Jeszcze niedawno można było oglądać ich w każdym odcinku "Tańca z gwiazdami". Iwona Pavlović siedziała przy stole jurorskim, a jej mąż Wojciech Oświęcimski - dokładnie za nią, wśród publiczności(...) tanecznym Arkadiuszem Pavloviciem, Wojciech zaś - z żoną. Iwona i Wojciech zachwycili się sobą od pierwszego wejrzenia. Po tygodniu on wysłał do niej pierwszego sms-a. Miał nadzieję, że uda mu się...

 • Pavlović wkrótce wyjdzie za mąż

  Iwona Pavlović, czyli słynna "czarna mamba" z "Tańca z gwiazdami", ma już dość czekania i chce jak najszybciej zmienić stan cywilny.

 • Mąż Iwony Pavlović zdradził sekret jej idealnej figury!

  Jurorka "Tańca z gwiazdami" przez lata była tancerką, zatem musiała dbać o formę oraz sylwetkę. Kiedy przestała tańczyć zawodowo, wcale nie spoczęła na laurach. Jej mąż, Wojciech Oświęcimski (52 l.), zdradził "Faktowi", że Pavlović cały czas intensywnie ćwiczy, dzięki czemu może się poszczycić idealną figurą. "Iwonka bardzo regularnie ćwiczy. Codziennie o tej samej porze wyciska z siebie...

 • Wesele Pavlović za 100 tys. zł

  Już w najbliższy piątek, 25 września, jurorka " Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović, znana jako " Czarna Mamba", stanie na ślubnym kobiercu. Państwo młodzi na wesele wydadzą 100 tys. złotych!

Wideo na temat: pavlovic oświęcimski
 • Gdzie mąż oświadczył się Iwonie Pavlović?

  Iwona Pavlović opowiedziała, w jaki sposób oświadczył się jej mąż biznesmen Wojciech Oświęcimski. Gwiazda liczyła, że będzie to miało miejsce na antenie podczas "Tańca z gwiazdami", ale ten postanowił ją nieco zaskoczyć... (TTV/x-news)