• Informacje na temat:

  pavlovic pasierb

Artykuły na temat: pavlovic pasierb
 • Iwona Pavlović martwi się o pasierba! Sąd wydał wyrok

  Iwona Pavlović (54 l.) martwiła się o losy swojego pasierba, który był sądzony za udział w pobiciu mężczyzny. Teraz sąd wydał wyrok w tej sprawie.

 • Pavlović dobrą macochą

  Iwona Pavlović coraz lepiej poznaje trójkę synów swojego partnera Wojciecha Oświęcimskiego. Jak zapewnia - nie będzie ich zmuszać do tańca.

 • Iwona Pavlović cała w nerwach. Za kilka dni jej pasierb usłyszy wyrok!

  Zbliżające się święta napawają Iwonę Pavlović (54 l.) lękiem. 10 kwietnia jej pasierb kolejny raz usłyszy wyrok sądowy. Tym razem ostateczny!

 • Pasierb Iwony Pavlović skazany!

  Kolejny wyrok sądu na pewno nie był dobrą informacją dla tancerki, a przede wszystkim dla jej ukochanego Wojciecha Oświęcimskiego. Przypomnijmy, że jego syn, Jakub O., kilka lat temu wraz z trzema kolegami napadli na 27-letniego chłopaka w Pile. Brutalnie go pobili i skopali. Mężczyzna trafił do szpitala. W wyniku licznych obrażeń zmarł. W 2010 roku zapadł wyrok, który skazywał pasierba...

 • Iwona Pavlović została "twarzą tapczanów"

  ...tys. złotych. Gotówka niewątpliwie się przyda. Pasierb Iwony, 26-letni Kuba, ma od kilku lat poważne problemy z prawem, co wymaga angażowania najlepszych, a co za tym idzie i najdroższych adwokatów...

 • Iwona Pavlović: Jej dramat rodzinny trwa!

  Najstarszy pasierb Iwony Pavlović (53 l.) w 2009 r. z kolegami pobił na śmierć mieszkańca Piły. Kary za to nie poniósł do dzisiaj.

 • Iwona Pavlović przeżywa trudne chwile. "Jej mąż jest w totalnej rozsypce"

  Młodzieńcza bójka, w jaką kilka lat temu wdał się jej pasierb, skończyła się tragicznie. Teraz przyjdzie mu ponieść tego konsekwencje. Iwona Pavlović (54 l.), jurorka „Tańca z gwiazdami”, bardzo to przeżywa.

 • Początek procesu pasierba Pavlović

  ..., mieszkamy pod jednym dachem i wiem, że to wspaniały i bardzo wrażliwy chłopak, o bardzo dobrym sercu. Znalazł się w nieodpowiednim czasie i w złym towarzystwie". Zobacz również: Pasierb Iwony O. w areszcie Pasierb Pavlović czeka na proces...

 • Pasierb Iwony Pavlović w areszcie!

  Podczas gdy Iwona Pavlović (46 l.) i Wojtek Oświęcimski (46 l.) bawili się na własnym weselu, jej pasierb i jego syn siedział w areszcie.

 • Pasierb Iwony Pavlović zwolniony z aresztu

  Oskarżony o pobicie ze skutkiem śmiertelnym 19-letni Jakub O. , pasierb tancerki Iwony Pavlović i syn Wojtka Oświęcimskiego , odzyskał wolność i wrócił do matki Arlety.

Wideo na temat: pavlovic pasierb
 • Agent XXL: Rodzinny Interes

  Agent XXL wraca i ma ze sobą wsparcie - towarzyszy mu pasierb o imieniu Trent. Martin Lawrence po raz trzeci wcielił się w agenta FBI, Malcolma Turnera, a Trent a zagrał Brandon T. Jackson. Kiedy chłopak staje się przypadkowo świadkiem morderstwa, Malcolm postanawia zapewnić mu bezpieczeństwo - przebiera go za Charmaine i umieszcza w szkole dla dziewcząt, a sam po raz kolejny udaje Mamuśkę. Muszą złapać mordercę zanim ich namierzy... Widzowie poznali Mamuśkę w 2000 roku oglądając film "Agent...