• Informacje na temat:

  pavlovic ślub

Artykuły na temat: pavlovic ślub
 • Ślub Iwony Pavlović

  ..."Jesteśmy bardzo podekscytowani, nie możemy się doczekać ceremonii" - mówi jurorka "Tańca z gwiazdami", która dzisiaj, 25 września, weźmie ślub ze swoim partnerem Wojciechem Oświęcimskim .

 • Pavlović w sukni ślubnej

  Sroga jurorka "Tańca z gwiazdami" wychodzi za mąż! Iwona Pavlović została przyłapana w trakcie przymierzania sukni ślubnej w jednym z salonów.

 • Pavlović: Ślub w górach?

  Ivona Pavlović , jako tradycjonalistka, ze swoim partnerem, Wojciechem Oświęcimskim, nie zamierza żyć na kocią łapę. Ślub planuje w polskich górach. "Jestem przesądna i musi to być miesiąc z r w nazwie" - podkreśla. Projekt sukni, jej autorstwa, leży już u krawcowej w Olsztynie.

 • Wesele Pavlović za 100 tys. zł

  Już w najbliższy piątek, 25 września, jurorka " Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović, znana jako " Czarna Mamba", stanie na ślubnym kobiercu. Państwo młodzi na wesele wydadzą 100 tys. złotych!

 • Pavlović zaręczona!

  Okazuje się, że wielokrotnie przekładany ślub Iwony Pavlović (45 l.) z Wojtkiem Oświęcimskim (46 l.) nie był wynikiem wstrętu jurorki tanecznego show do instytucji małżeństwa, tylko... zwłoki partnera. Gdy bowiem Wojtek w końcu poprosił ją o rękę, z radości zapragnęła podzielić się tą wiadomością z całym światem. Jeśli szukalibyście zdjęć pani Iwony z niedzielnego (2 listopada) odcinka "Tańca...

 • Wojna jurorek w "Tańcu z gwiazdami"

  Gorąca atmosfera i emocje panujące w programie "Taniec z gwiazdami", udzielają się nie tylko czestnikom show, ale i jurorom. W niedzielny wieczór, 27 września, Ivona Pavlović i Beata Tyszkiewicz nie szczędziły sobie uszczypliwości, a za kulisami poleciały wulgarne słowa.

 • Pavlović nie ma pieniędzy na ślub!

  Brak funduszy to powód, dla którego Czarna Mamba wciąż odkłada dzień zaślubin.

 • Były mąż Skrzyneckiej w "TzG"!

  Oficjalnie ogłoszono, że do grona tańczących gwiazd dołączy Zbigniew Urbański - dziennikarz i prezenter TVN Turbo oraz... były mąż Katarzyny Skrzyneckiej.

 • Szczegóły ślubu Iwony Pavlović

  Jak dowiedział się "Super Express", po zaślubinach w urzędzie stanu cywilnego świeżo upieczeni małżonkowie wraz z gośćmi udadzą się do hotelu w Barczewie. "Mistrzowie kucharscy zaproponują im(...) noc poślubną spędzi w apartamencie De Luxe. Wesele kosztować będzie niemal 100 tys. złotych. Przypomnijmy, że Iwona i Wojciech poznali się na imprezie u wspólnych znajomych. Kiedy tancerka poraz...

 • Żegnamy "Taniec z gwiazdami"!

  Po 13. edycjach stacja TVN postanowiła zrezygnować z produkcji kolejnej odsłony "Tańca z gwiazdami". Nie oznacza to definitywnego pożegnania z programem, władze TVN-u nie wykluczają przyszłego powrotu tanecznego formatu; pewna epoka dobiegła jednak końca.

Wideo na temat: pavlovic ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?