• Informacje na temat:

  paweł bielicki

Artykuły na temat: paweł bielicki
 • "Klan": Wiga cierpi i marzy

  ...będzie musiał podjąć Paweł. Scenarzyści zwrócili uwagę na wątek dojrzałej miłości. - Istnieje przekonanie, że miłość jest zarezerwowana dla młodych. Sfera emocjonalna, jak i intymna wśród...

 • "Ja wam pokażę!": Bielicka, Pazura, Deląg

  Hanna Bielicka, Cezary Pazura i Paweł Deląg znaleźli się w obsadzie ekranizacji powieści Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę!" - poinformowali w poniedziałek, 1 sierpnia, producenci obrazu.

 • Gwiazdy świętowały 65-lecie Teatru Syrena

  ...i Cezary Żak, czyli Kazimiera Solejukowa i Paweł/Piotr Kozioł z "Rancza", Jan Jankowski, czyli Grzegorz Góralczyk z "Reguł gry", Rafał Królikowski, czyli Michał Horwat z "Hotelu 52", i Piotr Szwedes...

 • "Zakazane piosenki" w Sejmie

  Legendarnym filmem Leonarda Buczkowskiego ,,Zakazane piosenki" zainaugurowano cykl otwartych posiedzeń Senackiej i Sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu ,,Film polski w kulturze narodowej". Gośćmi specjalnymi projekcji były aktorki Hanka Bielicka i Alina Janowska oraz asystent reżysera - Jerzy Kawalerowicz. Filmowe posiedzenia odbywać się będą pod Honorowym Patronatem Marszałka Sejmu Marka Jurka.

 • Warszawa "Czterdziestolatka"

  ...którym twój ojciec legł" - "pięknie nam wyśpiewał" Paweł Wawrzecki, jako szansonista w filmie Stanisława Barei "Miś". Inżynier Karwowski pracował na jednym z odcinków budowy Trasy Łazienkowskiej. Ósmy(...) w serialu zaprojektował Karwowskiemu projektant wnętrz Iwo Czarnecki - była to aluzja do znanego w latach 70. scenografa TVP, Wowo Bielickiego - stał się popularnym elementem wystroju polskich mieszkań...

 • Dorota Kamińska namiesza w "Klanie"

  Niedawno Dorota Kamińska dołączyła do obsady "Klanu". Czy jej bohaterka zburzy spokojne dotąd życie Pawła Lubicza? Czy znajdzie w sobie na tyle odwagi, żeby walczyć swoją pierwszą, wielką miłość? Tego dowiemy się już wkrótce.

 • Grażyna Wolszczak: Zjawiskowa uroda

  W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Ja wam pokażę!", opartego na książce Katarzyny Grocholi. W postać głównej bohaterki filmu, Judyty, wcieliła się gwiazda "Wiedźmina" i serial u "Na wspólnej" - Grażyna Wolszczak.

 • Drugi Festiwal Dobrego Humoru

  W sobotę, 30 czerwca, uroczystością rozdania nagród w Operze Bałtyckiej w Gdańsku zakończy się drugi Festiwal Dobrego Humoru. Podobnie jak w roku ubiegłym, jury wybierze między innymi: najdowcipniejszy serial telewizyjny, najdowcipniejszy program rozrywkowy, najlepszą aktorkę i najlepszego aktora komediowego.

 • Grochola nie wstydzi się miłości

  Katarzyna Grochola, która debiutuje w kinie scenariuszem opartego na swojej książce filmu "Ja wam pokażę!" , przyznaje, że jest jedną z niewielu pisarek w Polsce, która się nie wstydzi miłości. Taką sama postawę wobec życia prezentuje tez jej bohaterka - Judyta, w którą w filmie w reżyserii Denisa Delicia wcieli się Grażyna Wolszczak. Premierę obrazu zaplanowano na 10 lutego.

 • Nowym prezesem Związku Artystów Scen Polskich został Krzysztof Kumor ( "Tato" , "Dekalog 2" ). Przeważającą liczbą głosów wybrali go delegaci na Nadzwyczajny Walny Zjazd Delegatów ZASP. Kumor był jedynym kandydatem a głos oddało na niego 123 delegatów - ze 140 biorących udział w głosowaniu. Zastąpił na stanowisku prezesa ZASP Ignacego Gogolewskiego.