• Informacje na temat:

  paweł domagala rodzina

Artykuły na temat: paweł domagala rodzina
 • Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska: Nietypowa rocznica!

  Paweł Domagała (35 l.) ma za co dziękować. Jego żona to prawdziwy skarb...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • "O mnie się nie martw": Paweł Domagała po raz drugi zostanie ojcem!

  Paweł Domagała, czyli Krzysztof Małecki z "O mnie się nie martw", wkrótce po raz drugi zostanie tatą. Aktor i jego ukochana - Zuzanna Grabowska, czyli doktor Marta Pociej z "Lekarzy na start" - nie mogą już doczekać się dnia, kiedy ich rodzina znów się powiększy.

 • Jan Paweł II był oburzony tym klipem

  Pracując nad teledyskiem "Like A Prayer" piosenkarka Madonna miała w głowie jedną myśl: stworzyć najbardziej kontrowersyjne wideo w historii popkultury. Udało jej się.

 • Paweł Domagała szczęśliwy! Żona w końcu zaczęła zarabiać!

  ...już głównie epizody, choć przecież talentu odmówić jej nie można. Paweł natomiast kilka lat po skończeniu studiów stał się gwiazdą ekranu. Dzięki rolom w kilku filmach i serialach, a najbardziej(...) nie cierpiała z tego powodu: jesienią 2012 r. przyszła na świat córeczka Hania i aktorka z radością oddała się roli mamy. Paweł całe dnie spędzał wtedy na planie i zarabiał na rodzinę. Nie ma nic...

 • Kukiz o paradach gejów: Rażą mnie

  Na łamach "Rzeczpospolitej" wokalista Paweł Kukiz przedstawia własną opinię na temat manifestacji mniejszości seksualnych EuroPride w Warszawie. "Jestem przeciwko paradzie gejów i lesbijek. Z poprzednich tego typu imprez wynika, że ich uczestnicy dążą do legalizacji związków osób tej samej płci, a stąd już tylko krok do adopcji dzieci przez pary homoseksualne" - twierdzi piosenkarz.

 • Barbara Stuhr: Za sukcesy męża zapłaciła cała rodzina!

  Od 47 lat jest żoną Jerzego Stuhra (71 l.). Przeżyli wiele zakrętów i trudnych chwil, ale nigdy nie zwątpili w miłość. Barbara Stuhr zwykle stała z boku, to mąż był na świeczniku. Teraz wychodzi z cienia i przerywa milczenie w szczerej do bólu książce...

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

 • Małgorzata i Paweł Królikowscy: Problemy jeszcze bardziej ich zbliżyły

  Rodzina, którą stworzyli, jest dla nich największą wartością. Choć młodzieńcze zakochanie minęło, nigdy nie myśleli o rozstaniu. Chcą się razem zestarzeć.

 • Blue Cafe za kratkami

  W czwartek, 21 listopada, muzycy grupy Blue Cafe zagrają bardzo specyficzny koncert. Zespół postanowił zagościć ze swoim występem w jednym z łódzkich więzień o zaostrzonym rygorze. Koncert, w porównaniu z regularnymi "spektaklami" grupy, nie będzie się podobno niczym różnił.

Zdjęcia na temat: paweł domagala rodzina
Wideo na temat: paweł domagala rodzina
 • Szlachetna Paczka od gwiazd "M jak miłość"

  Góra prezentów - i aktorzy o wielkich sercach. Gwiazdy największych polskich seriali wzięły udział w akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. Tym razem w Świętego Mikołaja zamienili się: Mikołaj Roznerski ("M jak Miłość"), Marcin Rogacewicz ("Na dobre i na złe") i Paweł Domagała ("Barwy szczęścia"). Aktorzy wspólnie przygotowali paczkę dla jednej z potrzebujących rodzin z Mazowsza.