• Informacje na temat:

  paweł góralski m jak miłość

Artykuły na temat: paweł góralski m jak miłość
 • Wygląda jak córka Kuszewskiego

  Niedawno do obsady "M jak Miłość" dołączyła Agnieszka Sienkiewicz. Jej bohaterka, Katarzyna Mularczyk, jest młodą dziennikarką, która ukrywa się u Mostowiaków przed bandytami z mafii.

 • Wygląda jak córka Kuszewskiego

  Niedawno do obsady "M jak Miłość" dołączyła Agnieszka Sienkiewicz. Jej bohaterka, Katarzyna Mularczyk, jest młodą dziennikarką, która ukrywa się u Mostowiaków przed bandytami z mafii.

 • Kasia wpada w sidła Marcina

  Kolejna zdrada w "M jak miłość"! Naiwna Kasia (Agnieszka Sienkiewicz), która niedawno zgodziła się poślubić policjanta Roberta (Paweł Góralski), przez przypadek wpadnie w sidła... Marcina (Mikołaj Roznerski).

 • Czuje "miętę" do Mostowiaka?

  - Często spotykam się z objawami sympatii, spontanicznymi, niespodziewanymi - śmieje się Agnieszka Sienkiewicz, występująca od jakieś czasu w "M jak miłość". Widzowie pokochali jej bohaterkę. Ale czy znajdzie ona miłość w serialu?

 • Serialowe śluby: Nie zawsze jak z bajki

  Ślub to często najpiękniejszy dzień w życiu. Niestety nie dla wszystkich. Bohaterowie seriali zawsze mają ze ślubami kłopot. Zobaczmy, jak wyglądały matrymonialne perypetie serialowych postaci w 2011 roku!

 • Jazzowa kantata pamięci Jana Pawła II

  Premierowe wykonanie kantaty jazzowej "Miłość mi wszystko wyjaśniła", skomponowanej przez Joachima Mencla do poezji Karola Wojtyły, odbyło się w czwartek wieczorem (30 marca) w krakowskim Audytorium Maximum UJ. Koncert dedykowany był pamięci Jana Pawła II.

 • Zagubiona w uczuciach

  ...– Często spotykam się z objawami sympatii, spontanicznymi, niespodziewanymi – śmieje się Agnieszka Sienkiewicz. Widzowie pokochali jej bohaterkę. Ale czy znajdzie ona miłość w serialu?

 • 2010: Serialowy rok kobiet!

  Miłość i namiętność, ból i rozczarowania, codzienne problemy, duże i małe radości oraz poszukiwanie swojego miejsca w życiu. W tym sezonie twórcy seriali stawiają na kobiety i ich świat.

 • Kto zarobi na śmierci Hanki Mostowiak?

  Odejście Małgorzaty Kożuchowskie j z "M jak miłość" znacząco odciążyło budżet serialu. Kto na tym skorzysta?

 • "Śpiywanie i granie to uciecha świata"

  Grupa Golec uOrkiestra, rodem z Milówki, podbiła polski rynek muzyczny w 1999 roku, gdy ukazał się jej pierwszy album, zawierający takie przeboje, jak "Kochom ciebie dziywcyno" i "Crazy Is My Life". Połączenie muzyki góralskiej z elementami innych gatunków dało znakomity wynik, czego potwierdzeniem był drugi album wydany w 2000 roku i kolejne przeboje - "Ściernisco" i "Słodycze". Oba sprzedały

Wideo na temat: paweł góralski m jak miłość
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.