• Informacje na temat:

  paweł konnak

Artykuły na temat: paweł konnak
 • Konnak atakuje Wiśniewskiego

  Paweł "Konjo" Konnak wraca na lód w roli parodysty. Dołożył już Joli Rutowicz, a teraz szykuje się do ataku na Michała Wiśniewskiego.

 • "TOTART, czyli odzyskiwanie rozumu" : Szukając Zbigniewa Sajnóga

  Dokumentalny film "TOTART, czyli odzyskiwanie rozumu" to sprawnie i przebojowo opowiedziana historia jednego z najciekawszych zjawisk kontrkulturowej sceny artystycznej na mapie Polski przełomu lat 80. i 90. Naszpikowany licznymi archiwaliami oraz współczesnym komentarzem czołowych członków ruchu - na czele z Pawłem Konjem Konnakiem i Tymonem Tymańskim - obraz Bartosza Paducha jest przy okazji

 • Konjo nabija się z Gosi Andrzejewicz (ZOBACZ WIDEO!)

  ..."Ma wspaniałego ojca. (...) Obecność taty niezwykle mnie podnieca i jest to jeden z głównych, motywujących mnie pomysłów do zakręconej randki z Małgorzatą" - mówi Paweł "Konjo" Konnak.

 • Dokument o grupie artystycznej TOTART trafi do kin

  Dokument Bartosza Paducha "TOTART czyli odzyskiwanie rozumu" trafi 21 listopada na ekrany kin studyjnych w całej Polsce. Wcześniej obraz zaprezentowany zostanie premierowo na Warszawskim Festiwalu Filmowym.

 • Konjo aresztowany w Chicago!

  Amerykańska policja zatrzymała 43-letniego Pawła "Konja" Konnaka na ulicy w Chicago. Showman został wzięty za... alfonsa.

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Pełna lista uczestników "Gwiazdy tańczą..."!

  Zielińska Kasia Burzyńska Michał Milowicz Conrado Moreno Rafał Cieszyński Paweł "Conjo" Konnak Samuel Palmer.

 • Konjo wraca na lód!

  Miały się skończyć przebieranki na lodzie, ale jak widać nic z tego. Paweł Konnak zwany Konjem wraca na lód, by dalej błaznować.

 • Widzowie nie chcieli Andrzejewicz

  Rafał Cieszyński znów może triumfować. Przetrwał kolejną strefę "skate-off". Na lód powrócił Paweł "Konjo" Konnak, a Doda jak zwykle dokuczała Justynie Steczkowskiej. Tak wyglądał odcinek "GTNL(...), ale widziałem że nie czułaś tego" - krytykował Jacykow. Paweł "Konjo" Konnak wystąpił w specjalnym show, w którym sparodiował... Jolę Rutowicz. W specjalnej stylizacji wyglądał niemal jak pierwowzór...

 • Koniec przebieranek na lodzie

  Kolejni przegrani i kolejni kontuzjowani. Beata Ścibakówna wystąpiła z plastrami na żebrach, Michał Milowicz walczył z bólem. Widzowie postanowili dać jeszcze jedną szansę Agnieszce Włodarczyk. Z programem "Gwiazdy tańczą na lodzie" pożegnał się Paweł Konnak.

Zdjęcia na temat: paweł konnak