• Informacje na temat:

  paweł królikowski alkohol

Artykuły na temat: paweł królikowski alkohol
 • Antoni Królikowski zmienił się dzięki ukochanej! Będzie ślub?!

  Antek Królikowski (28 l.) nie był zbyt grzecznym dzieckiem i niestety rodzice wielokrotnie martwili się o swojego syna. Teraz jednak mama aktora może już spać spokojnie!

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Królikowski: O mało nie zginąłem

  Z alkoholem rozstał się kilka lat temu, i nie żałuje. Ma swoją maksymę: "Nie ma takiego alkoholu, jak dobra rozmowa". Aktor Paweł Królikowski (49 l.) to ojciec piątki dzieci i od 20 lat wierny mąż Małgorzaty.

 • Królikowski: Rewolucja w "Ranczu"!

  Spełnia się w jednym serialu w roli kloszarda, żeby zaraz w innym... rozpocząć pracę nauczyciela dobrych manier. Sam - jak wspomina - nie przepadał za szkołą, nawet teatralną, ale dziś będąc ojcem piątki dzieci, z podziwem patrzy na trud nauczycieli.

 • Szkoła nie jest do lubienia

  Spełnia się w jednym serialu w roli kloszarda, żeby zaraz w innym... rozpocząć pracę nauczyciela dobrych manier. Paweł Królikowski wspomina, że nie przepadał za szkołą, nawet teatralną, ale dziś będąc ojcem piątki dzieci, z podziwem patrzy na trud nauczycieli.

 • Lucy w więzieniu, Kusy zacznie pić

  Lucy (Ilona Ostrowska) przeżyje ciężkie chwile. Skuta kajdankami, trafi za kraty. Co zrobi Kusy (Paweł Królikowski)? Zacznie pić!

 • "Ranczo": Teraz rządzi Krystyna

  Ostrowska) odbije się na zdrowiu Kusego (Paweł Królikowski). Po wyjeździe żony do USA artysta wpadnie w taką depresję, że chęć sięgnięcia po alkohol będzie silniejsza niż kiedykolwiek. Ratunkiem(...) spowodowany jest bezinteresownością. - Kusy nie zorientuje się, że zastawiła na niego sidła! Pogrążony w rozpaczy nie zauważy niecnych planów Grażynki - zdradza Paweł Królikowski. Uczuciowe zawirowania...

 • Nowi aktorzy w "Przyjaciółkach"

  Aleksandra Popławska, Mikołaj Krawczyk, Paweł Królikowski i Mariusz Drężek dołączyli do obsady serialu "Przyjaciółki". Pierwszy odcinek drugiej serii - 28 lutego.

 • Wielkie finały seriali

  ...o omdlenie, a nawet, jak sam będzie sugerował, zawał. Z kolei Lucy (Ilona Ostrowska) powie Kusemu (Paweł Królikowski) o swojej decyzji... Solejukowie (Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski) postanowią pozbyć(...) z tytułowych przyjaciółek, Anka (Magdalena Stużyńska), przeżyje w ostatnim odcinku sporo emocji. Najpierw rozstanie się z Maćkiem (Krzysztof Wach). Jakby tego było mało, Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski...

 • Oto nowy przyjaciel Grażynki!

  Twórcy "Klanu", najdłużej emitowanej telenoweli w Polsce, niezmiennie od 16. sezonów zaskakują swoich fanów nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Do obsady sagi rodu Lubiczów dołączył właśnie Daniel Olbrychski. Poznaj szczegóły!