• Informacje na temat:

  paweł królikowski samochody

Artykuły na temat: paweł królikowski samochody
 • Paweł Królikowski zapłaci za wypadek!

  Paweł Królikowski (57 l.) był oskarżony o spowodowanie wypadku, w którym ucierpiała 74-letnia kobieta...

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Paweł Królikowski podupadł na zdrowiu! Rodzina odchodzi od zmysłów!

  Wszyscy obawiali się, że to znów coś bardzo poważnego. Że w efekcie stresu i nadmiaru pracy koszmar sprzed czterech lat powrócił. Ale przyczyna niedyspozycji Pawła Królikowskiego (58 l.) jest całkiem inna.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • "Ojciec Mateusz": Paweł Królikowski pokonał chorobę i wrócił do pracy!

  Paweł Królikowski, czyli niezapomniany Kusy z "Rancza", przez kilkanaście tygodni zmagał się z tajemniczą chorobą. Aktor był ponoć niedysponowany z powodu... kleszcza. Na szczęście ostatnio poczuł się na tyle dobrze, by zjawić się na planie popularnego serialu i zagrać w nim gościnny epizod. W jakiej roli zobaczymy go na małym ekranie po wakacjach?

 • Królikowski, ale nie Rafał...

  Takie same nazwisko, ale jakże inna kariera filmowa. Paweł Królikowski w filmie jest aktorem drugiego planu. Ostatnio mogliśmy oglądać go w filmie Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" (grał jednego z pijaczków). Najbardziej znany jest jednak z roli w telewizyjnych serial ach "Samo Życie" i "Ranczo". Występuje także w spektaklu teatralnym "Goło i wesoło". O szybkich samochodach

 • Paweł Królikowski stanął przed sądem! Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności!

  Aktor Paweł Królikowski (56 l.) oskarżony jest o spowodowanie wypadku, w którym ucierpiała 74-letnia pasażerka autobusu...

 • Nowi aktorzy w "Przyjaciółkach"

  Aleksandra Popławska, Mikołaj Krawczyk, Paweł Królikowski i Mariusz Drężek dołączyli do obsady serialu "Przyjaciółki". Pierwszy odcinek drugiej serii - 28 lutego.

 • Paweł Królikowski załamany wyrokiem sądu. Kwota grzywny ponad jego siły

  Sprawa, która spędzała sen z powiek Pawłowi Królikowskiemu (57 l.), właśnie została rozstrzygnięta. Niestety, na jego niekorzyść. W tym trudnym okresie aktor będzie potrzebował szczególnego wsparcia...

 • Polski film familijny na festiwalu w Montrealu

  W poniedziałek, 26 sierpnia, na festiwalu w Montrealu odbył się pokaz filmu "Gabriel" w reżyserii Mikołaja Haremskiego, w którym zagrali m.in. Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Globisz i Paweł Królikowski.