• Informacje na temat:

  paweł kukiz najnowsza plyta

Artykuły na temat: paweł kukiz najnowsza plyta
 • Olaf Lubaszenko w teledysku Rozbójnika Alibaby (klip "Uciec stąd")

  Do sieci trafił kolejny teledysk zapowiadający album "Bal maturalny" producenta muzycznego Rozbójnika Alibaby. To pseudonim popularnego DJ-a Roberta M.

 • Paweł Kukiz: Robią z niego wariata?

  Znany z zespołów Aya RL i Piersi wokalista Paweł Kukiz kontynuuje temat rzekomego bojkotu najnowszej płyty piosenkarza w mediach.

 • Paweł Kukiz zdecydował się na dość niezwykłą promocję swojej najnowszej płyty "Pieśni ojczyźniane". Od ostatniego weekendu można go poprzez Internet podglądać w domu i od czasu do czasu nawet z nim porozmawiać.

 • Yugoton najlepszy

  Na liście najlepiej sprzedających się w naszym kraju albumów zapanował ostatnio bardzo duży ruch. Wiadomo już, że w tygodniu od 26 lutego do 4 marca najwięcej fanów kupiło album "Yugoton" zespołu o tej samej nazwie, w skład którego wchodzą m.in. Kazik Staszewski, Kasia Nosowska i Paweł Kukiz. Płyta od razu zadebiutowała na miejscu pierwszym, dzięki sprzedaży wynoszącej 25 tysięcy egzemplarzy.

 • Tomasz Karolak: Najchudsi nie jesteśmy

  W sieci pojawił się pierwszy utwór zapowiadający debiutancki album duetu Pączki w Tłuszczu, którego wokalistą jest popularny aktor Tomasz Karolak.

 • Najpopularniejsze płyty marca

  Nie mogło być inaczej - na liście najpopularniejszych w marcu płyt w Polsce, pierwsze miejsce zajmuje składanka "RMF FM. Moja i Twoja muzyka", na której polscy wokaliści śpiewają największe hity światowej muzyki rozrywkowej. Nie bez znaczenia jest na pewno cena wydawnictwa, które kosztowało tylko 9,99 zł. Dzięki temu do sklepów trafiło w zeszłym miesiącu już 535 tys. sztuk tej płyty.

 • Polskie płyty wciąż górą

  Coraz wyraźniej widać, że polscy słuchacze chętnie sięgają po płyty rodzimych wykonawców, być może dlatego, że są po prostu tańsze. W tym tygodniu w pierwszej piątce nie ma żadnego albumu nagranego przez zagranicznego wykonawcę. Prowadzenie na liście OLiS utrzymał Kazik z najnowszym albumem "Czterdziestym pierwszym".

 • Płyta RMF FM nadal Numerem Jeden

  Na liście najpopularniejszych w Polsce albumów, jaką co tydzień przygotowują Związek Producentów Audio Video (ZPAV) oraz Instytut Pentor, nadal panuje niewielki ruch. W pierwszej dwudziestce pojawiła się tylko jedna nowość. Miejsce pierwsze, tak jak przed tygodniem, zajmuje składanka "RMF FM. Moja i Twoja muzyka", na której polscy wokaliści śpiewają największe hity światowej muzyki rozrywkowej. Jak dotąd sprzedano ponad pół miliona egzemplarzy tej płyty!!!

 • Piersi pierwsze

  "Piracka płyta" Pawła Kukiza i jego Piersi okazała się najpopularniejszym albumem października. Zamówienia ze sklepów wyniosły blisko 25 tysięcy egzemplarzy. Spora liczba jesiennych premier sprawiła, że na liście opracowanej co miesiąc przez ZPAV trudno znaleźć albumy, które na półkach pojawiły się jeszcze w lecie.

 • "Hey Joe" z Titusem. Czy padnie Gitarowy Rekord Guinessa?

  Tysiące gitarzystów, Al Di Meola w hołdzie Gary'emu Moore'owi, konkurs na najbardziej egzotyczny instrument strunowy, świetna muzyka i piękna pogoda - tak zapowiada się sobota (30 kwietnia), drugi dzień Thanks Jimi Festival we Wrocławiu.