• Informacje na temat:

  paweł kukiz top trendy

Artykuły na temat: paweł kukiz top trendy
 • Top Trendy: Sistars i inni

  Znamy już grupę polskich wykonawców, którzy mają szansę wystąpić podczas pierwszej części koncertu "Top Trendy 2004". Odbędzie się on pod koniec czerwca w Operze Leśnej w Sopocie. Jurorzy imprezy, mający za zadanie wyłonienie 12 młodych wykonawców, ogłosili właśnie swoje propozycje. Internetowy patronat nad imprezą sprawuje portal INTERIA.PL.

 • Trendy Zakopower

  Zakopiańska grupa Zakopower zwyciężyła w sobotnim (25 czerwca) konkursie dla debiutantów Trendy, który odbył się w Sopocie w ramach 3. edycji festiwalu TOPTrendy. O zwycięstwie zespołu z Podhala zadecydowało głosowanie telewidzów.

 • TOPtrendy 2004: Finał

  W sobotę i niedzielę (26-27 czerwca) w Sopocie spotka się czołówka polskich wykonawców z artystami, którzy dopiero starają się przebić do szerszej publiczności. Właśnie w ten weekend na scenie Opery Leśnej odbywa się druga edycja festiwalu "TOPtrendy", którego internetowym patronem jest INTERIA.PL.

 • "Zderzać różne postawy"

  Na początku października w Gdańsku odbędzie się już 14. Festiwal Polskich Wideoklipów "Yach Film". Twórcą tego najważniejszego przeglądu klipów w naszym kraju jest Yach Paszkiewicz, zarazem szef jury przyznającego nagrody. W rozmowie z Michałem Boroniem opowiedział on o ogólnych tendencjach, jakie pojawił się na tegorocznym festiwalu, faworytach do zwycięstwa, a ocenił także najpopularniejsze klipy prezentowane w serwisie teledyski portalu INTERIA.PL.