• Informacje na temat:

  paweł lis

Artykuły na temat: paweł lis
 • Paweł Kukiz poniża Hannę Lis na wizji!

  Hanna Lis (44 l.) od pewnego czasu prowadzi program publicystyczny "Po przecinku", który stanowi rozszerzenie "Panoramy" i nadawany jest na antenie TVP Info. W jednym z ostatnich odcinków dziennikarka zaprosiła do studia starającego się o urząd prezydenta, Pawła Kukiza. Rozmowa dotyczyła oczywiście w dużej mierze programu politycznego wokalisty. Kukiz najbardziej znany jest z postulatów...

 • Paweł Pawlikowski staje w obronie "Idy"

  Paweł Pawlikowski - reżyser "Idy" - zaprzecza rzekomym historycznym nieścisłościom w swoim obrazie. Polski twórca, którego film zdobył w tym roku aż dwie oscarowe nominacje, stwierdził, że oskarżenia są "absurdalne" i "zbyt śmieszne, by je komentować".

 • Hanna Lis zaliczyła sporą wpadkę!

  Hanna Lis (46 l.) z rozbrajającą szczerością przyznała się do swojej niewiedzy...

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza Śliwińskiego. Najwięcej nominacji - dziewięć - otrzymały "Birdman" i "Grand Budapest Hotel".

 • Monika Olejnik i Mariusz Max Kolonko zastąpią Tomasza Lisa?! Śmiały pomysł Pawła Kukiza!

  Paweł Kukiz (52 l.) ma już następcę Tomasza Lisa (49 l.)? Polityk wskazał, że jego miejsce w TVP mogłaby zająć Monika Olejnik (59 l.). Innym branym przez niego pod uwagę kandydatem jest Mariusz Max Kolonko (50 l.). Czy to dobry wybór?

 • "Fru!": Maja Bohosiewicz została matką

  Maja Bohosiewicz - aktorka ("W ciemności", "Pani z przedszkola") i mistrzyni zdumiewających transformacji z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" - dołącza do polskiej obsady dubbingowej "Fru!".

 • "Artyści" zastąpią program Tomasza Lisa!

  TVP 2 zdecydowała, że zamiast nowego programu publicystycznego, który miał zastąpić produkcję "Tomasz Lis na żywo", wyemituje serial "Artyści".

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Internet śmieje się z wpadki Tomka Lisa!

  Tomasz Lis chciał zakpić z jednego z prawicowych portali. Nieoczekiwanie sam stał się obiektem żartów...

 • Lis przyciąga do Polsatu miliony

  Emitowany w Polsacie program "Co z tą Polską" Tomasza Lisa zarobił jesienią 2006 roku o 2 miliony złotych więcej, niż w podobnym czasie w 2005 roku.

Zdjęcia na temat: paweł lis
Dyskusje na temat: paweł lis