• Informacje na temat:

  paweł lisiecki

Artykuły na temat: paweł lisiecki
 • "Ranczo": Magdalena Waligórska wyszła za mąż podczas weekendowej wyprawy do Rzymu!

  Magdalena Waligórska i młodszy od niej od niej o 7 lat Mateusz Lisiecki poznali się i zakochali w sobie 2 lata temu podczas przygotowań do wspólnych występów w sztuce "Wysokie napięcie" w Teatrze Nowym w Zabrzu. Premierowy spektakl zagrali już jako para... Przystojny aktor oświadczył się swej wybrance w przeddzień tegorocznych Walentynek.

 • "Mam talent": Stawiają na Piotra

  Piotr Lisiecki jest faworytem bukmacherów do zwycięstwa w trzecim półfinale programu "Mam talent".

 • "M jak miłość": Poznajcie Krystiana - sympatię Marzenki ze szkolnych lat

  Wkrótce Marzenka (Olga Szomańska) spotka w banku swego najlepszego przyjaciela sprzed lat i w tajemnicy przed Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński) umówi się z nim na kawę. W roli szkolnej sympatii Lisieckiej - Krystiana - zobaczymy znanego z wielu serialowych wcieleń Pawła Ciołkosza.

 • Finał "Mam talent": Typujemy!

  Już dziś (27 listopada) wieczorem poznamy zwycięzcę trzeciej edycji programu "Mam talent". Przed telewizorami zasiądzie ok. 6 milionów widzów.

 • Agnieszka nie wie, jak się zabrać do pisania artykułu. Nie zna motywu działania Marczakowej. Na popołudnie umawia się z podkomisarzem Lisieckim. Lekarz...

 • "Mam talent": 17-latek "wyjątkowy jak Dolina Rospudy"

  "Z takim talentem uciekaj z tego kraju" - zaapelował do Piotra Lisieckiego Kuba Wojewódzki po jego występie w półfinale "Mam talent". Skromny 17-latek bezapelacyjnie wywalczył sobie awans do finału.

 • M jak miłość

  ...potańcówkę dla mieszkańców, a Robert Żak korzysta z okazji i na imprezie prosi ukochaną o rękę. Ula żąda w końcu od Bartka wyjaśnień w sprawie Mirka. A Lisiecki wyznaje, że brał udział w bójce i że Janek jeśli(...) Chajdecki, Sebastian Krajewski Aktorzy: Jolanta Krzywkowska, Maja Wudkiewicz, Małgorzata Rożniatowska, Arkadiusz Smoleński, Paweł Deląg, Emilian Kamiński, Iga Krefft, Arkadiusz Smoleński, Jakub Kucner...

 • "Mam talent": Zdaniem bukmacherów wygra...

  W sobotę (27 listopada) dowiemy się, kto został zwycięzcą trzeciej edycji "Mam talent". Poznaliśmy już typy bukmacherów.

 • M jak miłość

  .... Lisiecki dostaje poza tym anonimowe "zaproszenie" do pubu w Gródku... Na miejscu czeka na niego detektyw, którego zatrudniła Sobańska. Marcin spotyka się z Budzyńskim, który uświadamia chłopakowi(...): Mariusz Malec Scenariusz: Alina Puchała, Marta Kuszewska Muzyka: Bartosz Chajdecki, Sebastian Krajewski Aktorzy: Jolanta Krzywkowska, Arkadiusz Smoleński (Bartek), Paweł Deląg, Emilian Kamiński (ojciec...

 • "Mam talent": Zwycięzcą...

  Zaskoczeni? Chyba nie mogło być inaczej - trzecią edycję programu "Mam talent" zgodnie z oczekiwaniami wygrała 11-letnia wokalistka Magda Welc.