• Informacje na temat:

  paweł lubicz operacja

Artykuły na temat: paweł lubicz operacja
 • "Klan": Lubicz zazdrosny o sukces asystenta?

  Choć operacja - którą z powodu nagłego zasłabnięcia Pawła (Tomasz Stockinger) jego nowy asystent przeprowadzi bez pomocy doświadczonego chirurga - zakończy się sukcesem, Lubicz wcale nie będzie chciał pozwolić doktorowi Górzyńskiemu (Maciej Makowski) rozwinąć skrzydeł i operować samodzielnie...

 • "Klan": Stan zdrowia Pawła Lubicza bardzo się pogorszy...

  Pomysł Agnieszki (Paulina Holtz), by jej ojciec wystąpił w programie telewizyjnym i opowiedział o swych zmaganiach z chorobą, nie spodoba się Widze (Dorota Kamińska). Lubicz (Paweł Stockinger) uprze się jednak, żeby stanąć przed kamerami, mimo że wyniki jego ostatnich badań będą... katastrofalne!

 • "Klan": Oto nowy asystent doktora Lubicza...

  Paweł (Tomasz Stockinger) dotrzyma danego Widze (Dorota Kamińska) słowa i zwolni tempo pracy, a nawet zatrudni asystenta. W roli młodego chirurga, któremu Lubicz powierzy to stanowisko, zobaczymy Macieja Makowskiego, czyli niezapomnianego aspiranta Piotra Hartownego z niezapomnianych "Złotopolskich".

 • "Klan": Doktor Lubicz uniewinniony!

  Doktor Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) zostanie oczyszczony z zarzutu popełnienia błędu w sztuce lekarskiej. Sąd na podstawie opinii biegłych oceni, że chirurg nie jest winny śmierci swojej pacjentki.

 • "Klan": Lubicz oszaleje z zazdrości o... syna?

  Lubicz (Tomasz Stockinger) zauważy, że Pawełek (Julian Peciak) jest coraz bardziej zafascynowany ojcem swej sympatii, Łukaszem (Andrzej Pieńko). Wyzna Widze (Dorota Kamińska), że on przy tacie Julity (Liwia Sadoch) wygląda jak... dziadzio i boi się, iż niczym już nie jest w stanie zaimponować synowi.

 • "Klan": Dramat Lubicza! Nie może operować!

  Paweł (Tomasz Stockinger) przeżyje prawdziwy dramat, gdy okaże się, że z powodu choroby nie może operować! Czy zrezygnuje z zawodu chirurga i poszuka dla siebie innego zajęcia?

 • Śmierć w "Klanie"! Pacjentka Lubicza nie wybudzi się z narkozy!

  Dramatyczne chwile czekają Pawła Lubicza (Tomasz Stockinger). Bo nie dość, że umrze operowana przez niego pacjentka, to jeszcze jej mąż zacznie mu grozić! Poznaj szczegóły!

 • Paweł Królikowski wraz z żoną nie mogą doczekać się powiększenia rodziny!

  Zawsze, gdy Paweł Królikowski wychodzi z domu, jego żona życzy mu pięknego dnia. Tak naprawdę myśli jednak tylko o jednym... By wrócił cały i zdrowy. Odkąd w 2015 roku u aktora zdiagnozowano tętniaka mózgu i skierowano go na operację, pani Małgosia nie przestaje martwić się o męża. W maju przeżyła koszmar, gdy pan Paweł trafił do szpitala, a lekarze orzekli, że tylko natychmiastowa trepanacja...

 • "Klan": Paweł i Wiga znów staną na ślubnym kobiercu!

  Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) będzie powoli wracał do zdrowia, Chojniccy (Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk) staną w obliczu bankructwa, a Daniel (Marek Kossakowski) pojedna się z ukochanym matki... Wiemy, co czeka członków rodu Lubiczów po wakacjach!

 • "Daleko od noszy": Doktor Kidler i siostra Basen wracają?

  Dobra wiadomość dla fanów „Daleko od noszy”! Twórca serialu – Krzysztof Jaroszyński – poinformował właśnie, że trwają rozmowy w sprawie kontynuacji uwielbianego przez widzów sitcomu. Czy doktor Kidler (Paweł Wawrzecki), ordynator Łubicz (Krzysztof Kowalewski) i siostra Basen (Hanna Śleszyńska) wrócą przed kamerę?

Wideo na temat: paweł lubicz operacja
 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...

 • Jan Paweł II. Szukałem Was...

  "Jan Paweł II. Szukałem Was..." to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach - niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii. W produkcji zostały użyte unikalne materiały archiwalne z Janem Pawłem II pochodzące ze zbiorów...