• Informacje na temat:

  paweł małaszyński fanki

Artykuły na temat: paweł małaszyński fanki
 • "Komisja morderstw": Paweł Małaszyński powraca na ekran

  Od czasu zakończenia swojej przygody z „Lekarzami” aktor skupił się na nagraniu nowej płyty i pracy w teatrze. Tylko nam Paweł Małaszyński zdradza, dlaczego tak długo czekał, by przyjąć rolę w kolejnym serialu.

 • Małaszyński za gruby?

  Paweł Małaszyński przygotowując się do głównej roli w serial u "Twarzą w twarz" przytył 6 kilogramów. To skutek wytężonych ćwiczeń na siłowni oraz specjalnej diety bogatej w proteiny.

 • "Lekarze": Paweł Małaszyński nie chce do końca życia być... przystojniakiem!

  Paweł Małaszyński, czyli nieodżałowany Maks Keller z "Lekarzy", stara się od pewnego czasu udowodnić, że nie musi być... śliczny, żeby grać w filmach i serialach. - Lubię obrastać tłuszczem - komentuje metamorfozę, jaką przeszedł w ciągu ostatnich miesięcy.

 • Uwielbiany przez fanki, poniewierany przez krytyków i... brukowce. "Super Express" odkrył, co Paweł Małaszyński robi w teatrze.

 • Małaszyński wraca do zdrowia

  Dobre wieści dla fanek Pawła Małaszyńskiego (31 l.). Po ostatnim wypadku na planie serial u "Twarzą w twarz" aktor czuje się już zdecydowanie lepiej. Na dodatek Małaszyński będzie musiał niebawem intensywnie trenować biegi. Powód? Wszedł w skład Sztafety Olimpijskiej Pekin 2008.

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • Małaszyński podbije zachód?

  Małaszyńskiemu? Sam Paweł jest bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy. Ciekawe kiedy ten film będzie dostępny u nas? Zaprenumeruj Biuletyn Pomponika na tej stronie !(...)Emanującemu seksem Pawłowi Małaszyńskiemu żadne zajęcie nie odbierze coraz większej ilości fanek. Ale czy będzie ich więcej? Aktor bierze udział w zdjęciach do polsko - słowacko - węgierskiej...

 • Złamana ręka Małaszyńskiego

  Po niedawnym wypadku samochodowym na planie zdjęciowym, jeden z najpopularniejszych obecnie aktorów, Paweł Małaszyński, jest już na chodzie.

 • Znów głośno jest o... pupie Małaszyńskiego!

  Kilka miesięcy temu głośno było o filmie "Skrzydlate świnie", w którym kinomani mogli podziwiać talent i... gołą pupę Pawła Małaszyńskiego, czyli hauptmanna Johanna von Relatzki z "Czasu honoru". Dziś temat pupy aktora powraca. Dlaczego?

 • Małaszyński pobiegnie do Pekinu

  Dobre wieści dla fanek Pawła Małaszyńskiego. Po ostatnim wypadku na planie serial u "Twarzą w twarz" aktor czuje się już zdecydowanie lepiej.

Dyskusje na temat: paweł małaszyński fanki
 • Re: "Lekarze": Maks umrze!

  Małaszyński jest dobrym aktorem,gdyby scenarzyści nie spieprzyli wszystkiego do piszczące ze szczęścia fanki nadal oglądałyby Maksa.Sam aktor mówił w wywiadach przed ukazaniem się pierwszej serii że(...) Paweł podpisał umowę na trzy serie,ale gdyby serial pozostał na poziomie pierwszej transzy to Maks nie musiałby uciekać! Śmierć po wypadku na drodze do rodziców śmieszna trochę(porównywalna do