• Informacje na temat:

  paweł malaszynski i rodzina

Artykuły na temat: paweł malaszynski i rodzina
 • Rodzina Pawła Małaszyńskiego niedawno przeżyła chwile grozy. Aktor na oczach widzów Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu zasłabł na scenie. Spektakl Medium trzeba było przerwać, a Paweł prosto z teatru trafił do szpitala. I może gdyby przytrafiło mu się to po raz pierwszy, ten przykry wypadek można by uznać za chwilową niedyspozycję i efekt przemęczenia. Tymczasem to już kolejny raz, kiedy...

 • "Strażnicy Galaktyki" na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  "Strażnicy Galaktyki" - superprodukcja z uniwersum Marvela, a zarazem jeden z najlepiej przyjętych przez widzów i krytyków filmów roku - debiutuje 2 grudnia na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Paweł Małaszyński ma kłopoty w małżeństwie? Oto prawda!

  Problemy? Nic z tych rzeczy! Na festiwalu gwiazd Paweł Małaszyński (41 l.) i jego żona pokazali, że bardzo się kochają!

 • Małaszyński nie zwalnia tempa

  Przystojny Piotr z "Magdy M.", diabelnie niebezpieczny Grand z "Oficera" i wreszcie uroczy, profesjonalny Maks z "Lekarzy". To tylko niektóre role Pawła Małaszyńskiego. Ten popularny aktor nie zwalnia tempa. Obecnie pracuje na planie filmowym i w teatrze.

 • Paweł Małaszyński: Trud jego żony opłacił się!

  Jest liderem zespołu Cochise. Niedawno wrócił też do zawodu aktora w nowym serialu TVP2 "Komisja morderstw". Ale to na razie wszystko. Paweł Malaszyński (39 l.) świadomie nie bierze na siebie więcej(...) i rzetelny aktor postanowił dotrzymać danego małżonce słowa. Po narodzinach Lei (1,5 roku) dzielnie wspierał żonę w obowiązkach przy córeczce. Przewijał, karmił, kąpał, utulał do snu. Z synem Jeremiaszem...

 • Paweł Małaszyński ma urodziny!

  Paweł Małaszyński ("Lekarze", "Misja Afganistan", "Magda M.") obchodzi w środę, 26 czerwca, 37. urodziny. Aktor doskonale pamięta moment, kiedy przestał być anonimowy i stał się jednym z ulubieńców polskich paparazzich.

 • "Lekarze": Paweł Małaszyński skrytykował serial i zdradził kulisy odejścia!

  ...– w końcu Paweł Małaszyński gra w zespole Cochise od 2004 roku i jakoś do tej pory ani koncerty, ani praca nad albumami nie przeszkadzały mu w pracy nad kolejnymi rolami. A może wyjaśnienie jest zupełnie...

 • Żona Małaszyńskiego aktorką?

  Przy każdej okazji mówi do swojej żony: zagrałabyś to lepiej. Paweł Małaszyński (34) niestrudzenie namawia ukochaną Joannę Chitruszko, by spróbowała swych sił w filmie bądź serialu.

 • Paweł Małaszyński we wzruszających słowach wspomina Annę Przybylską. "Była fenomenalną iskierką"

  Anna Przybylska (†35) pozostaje w sercach i pamięci wielu ludzi. Wspomnieniem o niej postanowił podzielić się jej kolega z branży, Paweł Małaszyński (39 l.). We wzruszających słowach opowiadał o tym, jaką była ona osobą.

 • Paweł Małaszyński: Ta wojna trwa

  Pawła Małaszyńskiego zobaczymy niebawem w najnowszym serialu Canal+ "Misja Afganistan". Aktor wciela się tam w porucznika i dowódcę plutonu, Pawła "Konasza" Konaszewicza. - Nigdy nie brałem udziału w tak ciężkiej produkcji, pod względem psychicznym jak i fizycznym - wyznał w rozmowie z Interia.tv artysta.

Wideo na temat: paweł malaszynski i rodzina
 • Alicja Bachleda-Curuś nagrała nową piosenkę!

  Dziś chyba mało kto pamięta, że Alicja Bachleda-Curuś pod koniec lat 90. próbowała zostać piosenkarką. Slynna góralka ma na swoim koncie dwie płyty, które jednak nie okazały się zbyt wielkim sukcesem sprzedażowym. Po latach milczenia Ala zgodziła się nagrać nową piosenkę. Wszystko w szczytnym celu! Bachleda zaśpiewała na płycie, która będzie dołączana do kalendarza "Dżentelmeni", którego pomysłodawcą jest Olivier Janiak. Pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na zimowe buty dla dzieci...