• Informacje na temat:

  paweł małaszyński o magdzie m

Artykuły na temat: paweł małaszyński o magdzie m
 • "Magda M.": Paweł Małaszyński nienawidził tego serialu jak czarnego salcesonu

  Choć rola Piotra Korzeckiego w "Magdzie M." przyniosła Pawłowi Małaszyńskiemu niewyobrażalną popularność, aktor szczerze jej nienawidził. Nie mógł znieść, że ludzie widzą w nim jedynie przystojniaka z serialu... - Miałem dość uśmiechania się na zawołanie - przyznał po latach w wywiadzie. Dziś z pewnością nie zagrałby w nowej wersji serialu...

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • "Lekarze": Paweł Małaszyński kończy 40 lat i wciąż czeka na rolę swego życia

  Paweł Małaszyński, czyli Maks Keller z "Lekarzy" i Paweł Konaszewicz z "Misji Afganistan", którego już we wrześniu oglądać będziemy w nowym serialu "Para nie do pary", w niedzielę - 26 czerwca - świętować będzie 40. urodziny.

 • Paweł Małaszyński: Wciąż zaskakuje

  Okazuje się, że Paweł Małaszyński potrafi ratować ludzkie życie nie tylko na ekranie...

 • #felietonwkratkę: Jaka belle katastrofa!

  Ponad milion osób nie włączyło już telewizorów w środowy wieczór, by zobaczyć jak Paweł Małaszyński w oka mgnieniu (czyli w jakieś 25 minut, nie licząc reklam) rozwikłuje kolejną kryminalną zagadkę(...), notabene scenarzystka "Na dobre...", odpowiadająca za całkiem przyjemną opowieść o "Niani w wielkim mieście". Główna rola powierzona Magdzie Lamparskiej to dobry wybór, aktorka nie bryluje na każdej...

 • Jan Nowicki w "Magdzie M."

  W nowej, czwartej serii "Magdy M." pojawi się nowa postać. Tomasz Korzeckiego, ojca serialowego Piotra (Paweł Małaszyński) zagra Jan Nowicki.

 • Podróż z... niespodzianką!

  Szczęśliwi małżonkowie Alicja (Magdalena Różczka) i Maks (Paweł Małaszyński) szykują się do podróży poślubnej. Szymańska nie wie jeszcze gdzie jadą, podróż jest niespodzianką dla niej od Maksa(...) męża, ale Piotr ją odpycha. Myślami jest wciąż przy ślicznej pani ginekolog Magdzie (Marta Ścisłowicz). Do szpitala z silnymi bólami brzucha trafia 14-latka. Towarzyszy jej wujek, który wydaje się że...

 • Małaszyński z długą brodą

  Paweł Małaszyński z brodą, lekko rozczochrany? Okazuje się, że Joanna Chitruszko, żona aktora, woli swego mężczyznę trochę zarośniętego.

 • To miała być wojna z Klossem

  ...popularności. Borys Szyc i Paweł Małaszyński latali na Dolny Śląsk prosto z planu "Oficerów". Paweł Małaszyński po udziale w "Magdzie M" był na absolutnym topie. Spodziewano się, że rola polskiego(...) Abwehry Johannem Jorgiem (Paweł Małaszyński), SS-Obersturmbannfuhrerm Hansem Globcke (Jan Frycz) i Untersturmfuhrerem Matheasem Beerem (Borys Szyc). Pierwszy jest w rzeczywistości agentem polskiego...

 • Małaszyński robi wrażenie

  Magdalena Walach, serial owa Marta z "Twarzą w twarz", wyznaje, że jej ekranowy partner - Paweł Małaszyński - zrobił na niej duże wrażenie.

Zdjęcia na temat: paweł małaszyński o magdzie m
Dyskusje na temat: paweł małaszyński o magdzie m
 • Re: Zobaczcie, jak Paweł Małaszyński zmienia...

  Najbardziej lubie go w Magdzie M:):):) Sto lat z okazji urodzin!!!

 • Re: Szuflada pełna mężczyzn na miarę

  Autor artykułu jest nie tylko na bakier z językiem polskim, o czym pisał już ktoś niżej, ale także z rzetelnością informacji. Małaszyński jest już tysiące lat świetlnych od roli w Magdzie(...) urodę (por.już gwiazdę kina niemego Rudolfa Vallentino), i dlatego jednym podoba się Filip Bobek, a nie Paweł Królikowski. Cóż, de gustibus non est disputandum. Ja wolę Bobka.