• Informacje na temat:

  paweł malaszynski prywatnie

Artykuły na temat: paweł malaszynski prywatnie
 • Rodzina Pawła Małaszyńskiego niedawno przeżyła chwile grozy. Aktor na oczach widzów Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu zasłabł na scenie. Spektakl Medium trzeba było przerwać, a Paweł prosto z teatru trafił do szpitala. I może gdyby przytrafiło mu się to po raz pierwszy, ten przykry wypadek można by uznać za chwilową niedyspozycję i efekt przemęczenia. Tymczasem to już kolejny raz, kiedy...

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • Paweł Małaszyński do dziennikarki: Wybacz, ale nie będę o tym rozmawiał

  Paweł Małaszyński (40 l.) nie należy do łatwych i sympatycznych rozmówców. Aktor chroni swoje życie prywatne i niechętnie rozmawia na tematy dotyczące rodziny. Przekonała się o tym ostatnio jedna z dziennikarek.

 • Paweł Małaszyński: Ta wojna trwa

  Pawła Małaszyńskiego zobaczymy niebawem w najnowszym serialu Canal+ "Misja Afganistan". Aktor wciela się tam w porucznika i dowódcę plutonu, Pawła "Konasza" Konaszewicza. - Nigdy nie brałem udziału w tak ciężkiej produkcji, pod względem psychicznym jak i fizycznym - wyznał w rozmowie z Interia.tv artysta.

 • Paweł Małaszyński: Trud jego żony opłacił się!

  Jest liderem zespołu Cochise. Niedawno wrócił też do zawodu aktora w nowym serialu TVP2 "Komisja morderstw". Ale to na razie wszystko. Paweł Malaszyński (39 l.) świadomie nie bierze na siebie więcej zobowiązań. Gdy dwa lata temu aktor i jego żona Joanna Chitruszko decydowali się na drugie dziecko, postanowili, że oboje będą poświęcać mu tyle samo czasu. - Nie chcieli podziału obowiązków: ty...

 • Małaszyński: Lubię bawić się kinem

  Na jakiś czas zniknął z ekranów. Nie pojawiał się ani w filmach, ani w serialach. Teraz Paweł Małaszyński powraca w wielkim stylu - w krótkim czasie do kin wchodzą dwie produkcje, w których gra główne role.

 • "Lekarze": Pawłowi Małaszyńskiemu obrzydły... uśmiechy na zawołanie!

  Paweł Małaszyński, czyli Maks Keller z "Lekarzy", przyznał niedawno, że obrzydło mu uśmiechanie się na ekranie... na zawołanie. - Małaszyński prywatnie nie jest radosnym wesołkiem - powiedział w wywiadzie.

 • Małaszyński z Zakościelnym?

  Czy to możliwe, że już niedługo na małym ekranie zobaczymy Pawła Małaszyńskiego w duecie z Maciejem Zakościelnym? Taki pomysł przedstawili producenci serial u "Twarzą w twarz".

 • Małaszyński nie chce uprawiać seksu!

  Paweł Małaszyński (37 l.) ma dość scen rozbieranych w produkcji TVN "Lekarze", w której gra jedną z głównych ról. Ciekawe, co na to jego serialowa partnerka Magda Różczka (35 l.)?

 • Małaszyński w roli geja

  Paweł Małaszyński zdecydował się zagrać radykalnego homoseksualistę w spektaklu warszawskiego Teatru Kwadrat. Scenariusz sztuki powstał na podstawie książki "Berek" Marcina Szczygielskiego, prywatnie partnera Tomasza Raczka.