• Informacje na temat:

  paweł małaszyński sęp

Artykuły na temat: paweł małaszyński sęp
 • Paweł Małaszyński we wzruszających słowach wspomina Annę Przybylską. "Była fenomenalną iskierką"

  Anna Przybylska (†35) pozostaje w sercach i pamięci wielu ludzi. Wspomnieniem o niej postanowił podzielić się jej kolega z branży, Paweł Małaszyński (39 l.). We wzruszających słowach opowiadał o tym, jaką była ona osobą.

 • "Sęp" zachwyca brytyjskich krytyków

  Thriller "Sęp" cieszy się w Polsce ogromną popularnością - do tej pory, w niecałe 4 tygodnie, obejrzało go ponad 400 tys. widzów. Teraz "Sęp" ma szansę na kolejny rekord frekwencyjny - tym razem w Wielkiej Brytanii - gdzie już zdążył zachwycić krytyków.

 • ​Tłum gwiazd na premierze "Sępa"

  Dziś na ekrany kin w całej Polsce wchodzi debiutancki film Eugeniusza Korina "Sęp" z Michałem Żebrowskim, czyli profesorem Falkowiczem z "Na dobre i na złe", Danielem Olbrychskim, czyli Arkadiuszem Nowikiem z "Klanu", i Anną Przybylską, czyli Marylką Baką ze "Złotopolskich". Byliśmy na galowej premierze "Sępa"!

 • "Sęp": Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań

  Michał Żebrowski, Anna Przybylska, Paweł Małaszyński i Daniel Olbrychski - m.in. ci aktorzy są w obsadzie thrillera "Sęp". Film, w reżyserii Eugeniusza Korina, z muzyką brytyjskiej grupy Archive, trafi do kin 11 stycznia.

 • Czeka na rolę życia

  ...- Nie dostaję zbyt wielu ciekawych propozycji, a wszyscy myślą, że jestem nie wiadomo jak nimi zawalony - mówi Paweł Małaszyński. I choć aktora można zobaczyć w obecnie w filmie "Sęp", serialach i teatrze, to wciąż czeka na rolę swojego życia.

 • Żebrowski i Małaszyński razem na planie!

  Michał Żebrowski i Paweł Małaszyński grają główne role w nowym polskim thrillerze sensacyjnym. We wtorek, 12 lipca, padł pierwszy klaps na planie filmu "Sęp".

 • Na uczuciowym zakręcie

  A miało być tak pięknie! Maks (Paweł Małaszyński) już prawie wyznał Alicji (Magdalena Różczka) miłość. Ale przez chorobę Leona (Jacek Koman), Szymańska zapomni o ukochanym. Tymczasem na horyzoncie znów pojawi się przebiegła Beata (Agnieszka Więdłocha) i będzie krążyć wokół przystojnego chirurga jak sęp. Jasińska upije się, rozpłacze i w mocnych ramionach Kellera poszuka pocieszenia...

 • "Sęp" w kinach od października

  Znana jest już data premiery filmu "Sęp" w reżyserii Eugeniusza Korina. Ten długo oczekiwany thriller wejdzie na ekrany polskich kin 5 października. W głównych rolach wystąpili Michał Żebrowski, Paweł Małaszyński i Daniel Olbrychski.

 • Grabowski został mafiozo

  We wtorek, 12 lipca, padł pierwszy klaps na planie filmu "Sęp". Jak zdradzają producenci filmu, inspiracją dla twórców "Sępa" jest głośny obraz Martina Scorsese "Infiltracja". - "Sęp" to przede(...) i potrwają do pierwszych dni września. Spytaliśmy więc Andrzeja Grabowskiego o ten właśnie projekt. - Ja gram w "Sępie" rosyjskiego mafiozo, który żyje w Polsce - mówi nam aktor, którego większość...

 • "Sęp": Pierwszy zwiastun!

  Zapowiada się kino, do którego widz został przyzwyczajony w najlepszych amerykańskich produkcjach. Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun nowego, polskiego thrillera sensacyjnego "Sęp".