• Informacje na temat:

  paweł małaszyński wywiady

Artykuły na temat: paweł małaszyński wywiady
 • "Magda M.": Paweł Małaszyński nienawidził tego serialu jak czarnego salcesonu

  Choć rola Piotra Korzeckiego w "Magdzie M." przyniosła Pawłowi Małaszyńskiemu niewyobrażalną popularność, aktor szczerze jej nienawidził. Nie mógł znieść, że ludzie widzą w nim jedynie przystojniaka z serialu... - Miałem dość uśmiechania się na zawołanie - przyznał po latach w wywiadzie. Dziś z pewnością nie zagrałby w nowej wersji serialu...

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • "Belle Epoque": Paweł Małaszyński lubi bawić się swoim wizerunkiem

  Paweł Małaszyński, czyli Jan Edigey-Korycki z "Belle Epoque", był kiedyś naprawdę niezłym ciachem, w którym kochały się tysiące Polek. Łatka amanta bardzo mu jednak ciążyła, więc postanowił na zawsze zerwać z wizerunkiem ślicznego chłopca.

 • "Sensacje XX wieku" wracają na antenę TVP

  Dwa premierowe odcinki popularnej serii dokumentalnej Bogusława Wołoszańskiego "Sensacje XX wieku" TVP1 wyemituje w poniedziałki 13 i 27 kwietnia o godz. 20.25. Kolejne dwa widzowie zobaczą też w poniedziałki 11 i 25 maja, a resztę cyklu jesienią. Nowa seria - oparta na archiwach i fabularyzowanych inscenizacjach z udziałem aktorów - to koprodukcja Telewizji Polskiej i National Geographic Channel.

 • Paweł Małaszyński do dziennikarki: Wybacz, ale nie będę o tym rozmawiał

  Paweł Małaszyński (40 l.) nie należy do łatwych i sympatycznych rozmówców. Aktor chroni swoje życie prywatne i niechętnie rozmawia na tematy dotyczące rodziny. Przekonała się o tym ostatnio jedna z dziennikarek.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska popularna w Londynie

  - Jestem bardzo popularna wśród młodych Polaków w Londynie - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka wielokrotnie odwiedzała już stolicę Wielkiej Brytanii z Teatrem Kwadrat, który często daje gościnne występy za granicą.

 • Paweł Małaszyński ponownie ojcem. Żona urodziła!

  A to niespodzianka! Paweł Małaszyński (38 l.) i jego żona Joanna Chitruszko (38 l.) powitali na świecie swoje drugie dziecko!

 • Paweł Małaszyński odchodzi z serialu, ale...

  Paweł Małaszyński pod koniec grudnia oficjalnie poinformował, że rezygnuje z roli w 4. sezonie serialu TVN "Lekarze". Aktor dementuje jednak plotki, że całkowicie rezygnuje z aktorstwa. W najbliższym czasie skupi się na pracy w teatrze.

 • "Lekarze": Paweł Małaszyński nie chce do końca życia być... przystojniakiem!

  Paweł Małaszyński, czyli nieodżałowany Maks Keller z "Lekarzy", stara się od pewnego czasu udowodnić, że nie musi być... śliczny, żeby grać w filmach i serialach. - Lubię obrastać tłuszczem - komentuje metamorfozę, jaką przeszedł w ciągu ostatnich miesięcy.

 • Małaszyński na wyłączność

  Paweł Małaszyński będzie jednym z pierwszych gości nowego, autorskiego programu Alicji Resich-Modlińskiej o intrygującym tytule "Na wyłączność".