• Informacje na temat:

  paweł malaszynski zarobki

Artykuły na temat: paweł malaszynski zarobki
 • Kożuchowska największą przegraną?

  ...- 9200 złotych i Pawła Małaszyńskiego - 9 tysięcy złotych. Teraz "Super Express" zamieścił ranking aktorów, których zarobki ostatnio spadły najbardziej. Wygrywa zdecydowanie Małgorzata Kożuchowska (38 l.), której gaża od jakiegoś czasu systematycznie malała. Rok temu zarobki aktorki były jednymi z największych w branży. Teraz zwynoszą już "tylko" 5 tysięcy złotych za dzień zdjęciowy. W dodatku...

 • Co pod choinkę?

  Wszyscy z niecierpliwością czekamy na święta Bożego Narodzenia, ale myśl o prezentach niejednemu z nas spędza sen z powiek. Nie wiesz, czym obdarować najbliższych? Co dla niej, co dla niego i co dla dziecka? Podpowiadamy, jak poradzić sobie z tegorocznymi prezentami.

 • Polski metal: Nieodkryty potencjał

  W popularnym serwisie internetowym "Metal Archives" jest aż 2277 polskich zespołów metalowych. 200-milionowa Brazylia czy 65-milionowa Francja w tej samej "Encyklopedii metalu" ma ich zaledwie o tysiąc więcej. Dlaczego zatem z tej chmary nadwiślańskich grup o uszy przeciętnego Kowalskiego, w najlepszym wypadku, obiła się tylko nazwa Behemoth?